Ekonomika
Bizness

“Tele2” mainīs tarifu plānus. Pieaugs ne tikai cenas4

Publicitātes foto

Mobilo sakaru operators “Tele2” no šā gada 1.aprīļa mainīs tarifu plāniem iekļauto datu apmēru un abonēšanas maksu, liecina publiskotā informācija “Tele2” mājaslapā.

No aprīļa “Tele2” piedāvās tarifu plānu “Tele2 1,5GB”, kura mēneša maksa būs 10,99 eiro, “Tele2 5GB”, kura mēneša maksa būs 14,99 eiro, “Tele2 15GB”, kura mēneša maksa būs 19,99 eiro, kā arī “Tele2 bezlimits”, kura mēneša maksa būs 22,99 eiro.

Savukārt tiem klientiem, kuri nevēlas izmantot mobilo internetu vai vēlas to lietot ļoti nelielā apmērā, uzņēmums iesaka izvērtēt kādu no “Zelta zivtiņas” pēcapmaksas tarifu plāniem.

Patlaban “Tele2” tarifs ar 500MB internetu mēnesī maksā 8,49 eiro, 2GB – 11,99 eiro, 6GB – 16,99 eiro, bet bezlimita – 21,99 eiro mēnesī.

Kompānijā norāda, ka visiem pamata tarifu plānu lietotājiem līdz ar gaidāmajām cenu izmaiņām būs pieejams gandrīz trīs reizes lielāks interneta apmērs Latvijā un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs, cenai par vienu gigabaitu samazinoties par 50-70%.

“Šobrīd jau deviņi no desmit mūsu pamata tarifu plānu lietotājiem izmanto internetu telefonā. Tajā pašā laikā redzam, ka daļa klientu savus pašreizējos tarifu plānus izmanto neracionāli. Proti, viena liela grupa ir tādu klientu, kas katru mēnesi piepērk papildu interneta apmēru, kas liecina, ka viņu esošais tarifu plāns īsti neatbilst viņu mobilo sakaru lietošanas paradumiem. Tāpat ir daļa klientu, kuri dažādu iemeslu dēļ ierobežo mobilā interneta patēriņu un meklē bezmaksas “Wi-Fi” tīklu, lai varētu izmantot internetu telefonā. Tādēļ veicam mūsu pamata tarifu plānu pilnveidošanu. Nemainīgi paliks tie tarifu plāni, kas īpaši izstrādāti tādām sociālām grupām kā seniori, skolēni un jaunieši,” skaidro “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.

Tāpat kompānijas pārstāvji norāda, ka pēdējo piecu gadu laikā “Tele2” klientu patērētais mobilo datu apmērs ir audzis 33 reizes.
Saistītie raksti

“Tele2” pārstāvji arī vēsta, ka visi “Tele2” klienti, kurus skars šīs pārmaiņas, ir informēti par izmaiņām, nosūtot tiem informāciju uz e-pastu vai pa pastu.

Jau vēstīja, ka “Tele2” ieņēmumi pagājušajā gadā bija 1,308 miljardi zviedru kronu (125,891 miljons eiro), kas ir par 5% vairāk nekā 2017.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) bija 474 miljoni kronu (46,212 miljoni eiro), kas ir pieaugums par 6,7%.

Latvijas “Tele2” ietilpst Zviedrijas koncernā “Tele2”.

LA.lv