×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2018
Drukāt

TESTS. Izvēlies alķīmiķu simbolu un uzzini, kas vajadzīgs tavai dvēselei (1)

tests2

Mēs neizvēlamies simbolu. Simbols izvēlas mūs. Nav jēgas censties atrast savu simbolu, ļauj, lai tava dvēsele to izdara tavā vietā.

Alķīmija ir viedo vīru zinātne. Pieņemts uzskatīt, ka alķīmiju pārzināja arī katra kārtīga ragana.

Vienkāršāk sakot, alķīmija ir milzīgs spēks mūsu rokās, bet tās simboliem piemīt neierobežots potenciāls. Pareizi izmantoti, tie spēj darīt brīnumus!

Simbolu spēks alķīmijā
Apskatīsim alķīmiķu simbolus tuvāk. Nevienam nav noslēpums, ka katrs no tiem slēpj gadsimtu gudrības, arhetipu spēku, pasaules modeli, kādu to redzēja mistiķi.

Svētā ģeometrija un gudrība savstarpēji savijas, veidojot vienkāršu, bet maģiskām īpašībām apveltītu simbolu. Tā piemēri ir slavenā pentagramma un trikvetrs.

Kad cilvēks izmanto kādu alķīmijas simbolu, viņš “iedarbina” ne tikai simbolā ietverto spēku. Viņš arī atmodina visu to cilvēku varenību, kas lietojuši šo simbolu pirms viņa. Tādējādi, laikam ritot, simboli kļūst arvien spēcīgāki.

Testa mērķis
Vai kādreiz esi sev uzdevis jautājumu, kāpēc kaklā kā kulonu esi iekāris to vai citu simbolu? Vai kāpēc iegribējās tetovējumam izraudzīties tieši šo zīmi? Vēlēšanās, kas nāk no cilvēka sirds, rāda, kurp tiecas viņa dvēsele. Tas arī ir simbola spēks un arī šī testa mērķis: parādīt, pēc kā ilgojas tavs gars.

• Atceries: simbols izvēlas mūs! Tālāk iepazīsties ar vienu no veidiem, kā atpazīt savu simbolu.

• Attīri savas domas – centies nedomāt neko.

• Paskaties uz zīmējumu.

• Neļauj smadzenēm domāt, bet vienkārši turpini skatīties.

• Tad ļauj sirdij izvēlēties savu alķīmiķa zīmi.

Skaidrojumus lasi nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+