Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies ceļu un uzzini sava iekšējā “es” noslēpumus 0

Iztēlojies, ka stāvi vietā, no kuras atzarojas seši dažādi celiņi – katrs no tiem ir ļoti atšķirīgs un īpašs. Kāds ved kaut kur tālēs zilajās, cits izskatās nedaudz biedējošs.. Bet jāizvēlas viens, turklāt ilgi nedomājot, lai uzzinātu, kādus noslēpumus slēpj tava zemapziņa.

1.ceļš
Pirmais ir brīvības ceļš. Tev svarīga neatkarība un privātā telpa. Tu esi pieradis pats veidot savu dzīvi. Tu izcelies ar spriestspēju, neatlaidību un mērķtiecību. Turklāt tu centies prātīgi izmantot savu enerģiju un laiku. Tu precīzi zini, kurp ej, kāpēc un pie kā.

2. ceļš
Otrais ir ceļš uz savu mazo pasaulīti. Tavā dzīvē nav vietas “liekiem cilvēkiem”. Lai gan tev ir draugi un tuvinieki, tev ļoti ērti ir arī pašam ar sevi un savām domām. Vienatnē tev nekad nav garlaicīgi. Tev ir bagāta iekšējā pasaule un spējas saskatīt un sadzirdēt to, ko citi palaiž gar ausīm.

3. ceļš
Trešais ir pozitīvo domu ceļš. Tu izcelies ar optimistisku skatu uz pasauli un dzīves mīlestību. Tu nekad nepārstāj mācīties, jo tev raksturīga zinātkāre un vēlme pastāvīgi uzzināt kaut ko jaunu. Tu esi radis auglīgi pavadīt katru dienu un katru darbu apveltīt ar dziļāku jēgu.

4. ceļš
Ceturtais ir pārmaiņu ceļš. Tevi nebaida nākotne, tu aktīvi to plāno un centies sasniegt izvirzītos mērķus. Iespējams, tu esi nedaudz impulsīvs, tāpēc tava rīcība un lēmumi mēdz būt aplami. Tu steidzies dzīvot un vienmēr esi gatavs pārmaiņām, atvērts visam jaunajam. Reizēm apkārtējiem šķiet, ka tu esi likumu lauzējs, cilvēks, kas iet pret straumi. Toties tevi ciena par to.

Saistītie raksti

5. ceļš
Piektais ir stabilitātes un harmonijas ceļš. Tev svarīgi būt pārliecinātam par rītdienu. Tu ar visiem spēkiem centies saglabāt stabilitāti dzīvē. Svarīgs ir iekšējais miers, labas attiecības ar cilvēkiem un harmonija itin visā. Pēc dabas tu esi atvērts cilvēks, kuram nepatīk konflikti, jo tavs pasaules redzējums nepieļauj negatīvas jūtas starp cilvēkiem.

6. ceļš
Sestais ir miera un patiesības ceļš. Neskatoties uz to, ka tu tiecies pēc izlīdzinātas un mierīgas dzīves, tava iekšējā dzīve turpina attīstīties. Tu esi mūžīgais dzīves jēgas meklētājs, taisnības aizstāvis. Tu vari daudz laika veltīt pārdomām un filozofēšanai. Tu esi interesants sarunas biedrs, daudz zini un tev vienmēr par visu ir savs viedoklis. Tu augstu vērtē to, kas tev ir, un lēmumus pieņem piesardzīgi.

LA.lv