×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
6. marts, 2014
Drukāt

Tikko atbrīvots recidīvists jau pēc dažām stundām atkal pastrādā noziegumu

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Daugavpilī aizdomās par laupīšanas izdarīšanu aizturēts vairākkārt tiesāts vīrietis, kurš tikko atbrīvojies no ieslodzījuma, brīvībā pavadot mazāk par vienu dienu. No saviem 44 gadiem viņš ieslodzījumā pavadījis vairāk nekā pusi – vismaz 25 gadus, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.

1.marta naktī Daugavpilī, Stacijas ielā 22 gadus jaunam vīrietim uzbruka nezināmā persona un, pielietojot fizisku spēku un nodarot miesas bojājumus, nolaupīja maku ar dokumentiem, naudu un mobilo telefonu. Pēc uzbrukuma cietušais vērsās pēc medicīniskās palīdzības.

Veicot meklēšanas pasākumus par laupīšanu uzsāktajā kriminālprocesā, Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja aizdomās turamo personu un pēc divām dienām viņu aizturēja. Policisti atrada nolaupīto mobilo telefonu, kā arī noskaidroja, ka 1969.gadā dzimušais uzbrucējs mēģināja pielietot zagtu karti, norēķinoties veikalā un noņemot naudu no bankomāta.

Jāpiebilst, ka nepilnu dienu pirms nozieguma izdarīšanas, 28.februārī, recidīvists tika atbrīvots no ieslodzījuma, kur izcietis sodu par ekonomiska rakstura noziegumu. Viņš ir vairakkārt tiesāts arī par laupīšanu izdarīšanu. Vakar, 5.martā, pret viņu piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+