×
Mobilā versija
+7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
16. marts, 2015
Drukāt

Torņakalna pussagruvušās ēkas iedzīvotāji vienojas māju neatjaunot

Foto-LETAFoto-LETA

Torņakalna pussagruvušās ēkas iedzīvotāji vienojušies, ka māju neatjaunos, taču pirmdien vēl netika panākta vienošanās, vai ēku būtu jānojauc vai jāiekonservē, pastāstīja Rīgas domes (RD) Mājokļa un vides departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Mazūre.

“Iedzīvotāji nespēj pieņemt lēmumu – nojaukt vai iekonservēt šo māju. [..] Iedzīvotājus interesē, kas notiks ar zemi, ja māju nojauks, kas notiek ar zemi, ja māju nenojauc. Bet tas nav izrunājams vienā tikšanās reizē,” par pirmdienas kopsapulces rezultātiem stāstīja Mazūre.

Līdz šim viens iedzīvotājs domei ir lūdzis risināt jautājumu par pagaidu mājokli, tā kā viņa miteklis ir avārijas situācijā.

Komentējot turpmākās darbības, Mazūre pavēstīja, ka līdz pirmdienai, 23.martam, mājai tiks nozīmēta apsardze, lai iedzīvotāji varētu izvest savas mantas. Savukārt nākamā tikšanās ar iedzīvotājiem paredzēta 23.martā “Rīgas namu pārvaldnieka” Zemgales iecirkņa telpās.

Jau vēstīts, ka apsaimniekotājs – “Rīgas namu pārvaldnieks” – iepriekš informēja, ka dzīvokļa īpašniekiem ir jāizvēlas kāds no trim variantiem – māju nojaukt, atjaunot vai iekonservēt. “Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāve Santa Vaļuma teica, ka izmaksas tikšot rēķinātas pēc tam, kad būšot izvēlēts kāds no variantiem. Balss tiesības šajā lietā ir 13 privatizēto dzīvokļu īpašniekiem, savukārt 16 neprivatizētos dzīvokļu iemītniekus pārstāvēs Rīgas domes Mājokļu un vides departaments.

Rīgā, Buru ielā, apmēram pirms nedēļas sagruva divstāvu dzīvojamās mājas ārsiena un kāpnes no 1. uz 2.stāvu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+