×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. septembris, 2013
Drukāt

Valmieras teātra izrāde „Jūlijas jaunkundze” piedalīsies teātra festivālā Erevānā

Julija2

30. septembrī uz Armēnijas galvaspilsētu Erevānu dosies izrādes „Jūlijas jaunkundze” ansamblis, lai piedalītos 11. Starptautiskajā teātra festivālā “Highfest”, kas notiks no 1. līdz 12. oktobrim. Valmieras teātra izrāde Erevānā būs skatāma 2. un 3. oktobrī.

“Highfest” savulaik dibināts, lai apvienotu māksliniekus no postpadomju telpas, taču nu jau sen ir pārsniedzis bijušās PSRS robežas. Kā informē festivāla prezidents Arturs Gukasjans, šogad tajā  piedalīsies teātri no Japānas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Gruzijas, Lielbritānijas, Argentīnas, Irānas, kā arī Āfrikas valstīm. Festivāla programmā šogad iekļautas vairāk kā 50 izrādes.
„„Jūlijas jaunkundzei” šis ir pirmais festivāls ārpus Latvijas un, ņemot vērā, ka Erevānā pulcēsies daudzu teātra festivālu producenti un direktori, es ceru, ka tas būs izrāviens, lai izrāde sāktu ceļojumu pa Eiropas festivāliem. Nozīmīgi, ka festivāla direktors „Jūlijas jaunkundzi’ ir nosaucis par vienu no festivāla trim centrālajiem notikumiem blakus izcilā lietuvieša Oskara Koršunova un britu režisores Sūzenas Endreidas iestudējumiem”, ceļa vārdus izrādei teic Valmieras teātra direktore Evita Sniedze.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+