Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
1. oktobris, 2013
Drukāt

Vecīt, tev vajag ārstēties! Ieteikums cūcīgiem autovadītājiem

pelkje_Jansons_11

Attēlā redzamais lietus ūdeņu valdnieks, šķiet, domā, ka satiksmes noteikumus nepārkāpj. Pat ja tā (lai gan CSN vispārīgajā daļā ir p.10 – “Ceļu satiksmes dalībniekiem un citām personām jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai satiksmi traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus”), cūcība tā ir pilnīgi noteikti.


Viņa radītās bangas blīkšķis dzen stresā mani. Tas nav avota ūdens, bet dubļi, kurus uz vāka un jumta, rāmi un prātīgi braukdams, bez viņa palīdzības es nu nekādi nebūtu dabūjis. Un visbeidzot – šī apšaubāmā izprieca var maksāt visai dārgi. Un tieši man, nevis viņam.

Tas tādēļ, ka mūsdienu auto pret paša radītām šaltīm ir relatīvi labi pasargāti. Gan aizdedzes (šim gan ir dīzelis), gan gaisa ieplūdes sistēmas no tām cieš diezgan reti. (Tomēr arī viņam pašam vēl drošāk būtu dudināt krietni lēnāk.) Pret paša radītām… Bet neviens konstruktors nevar paredzēt nedabiskos virzienus, lielo spiedienu, ar kuru šādi tiks apskalots mans auto. Saslapināšu svečvadus – stāvēšu un žāvēšos. Darbu nokavēšu. Ieraušu šļakatu auto “plaušās” – sanāks visai dārgs remonts, kura vērtību atgūt no apdrošinātājiem var izrādīties neiespējami. Kā pierādīsi, ka pats neskrēji ūdenī kā dulls?

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+