×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. oktobris, 2013
Drukāt

Vecīt, tev vajag ārstēties! Ieteikums cūcīgiem autovadītājiem

pelkje_Jansons_11

Attēlā redzamais lietus ūdeņu valdnieks, šķiet, domā, ka satiksmes noteikumus nepārkāpj. Pat ja tā (lai gan CSN vispārīgajā daļā ir p.10 – “Ceļu satiksmes dalībniekiem un citām personām jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai satiksmi traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus”), cūcība tā ir pilnīgi noteikti.


Viņa radītās bangas blīkšķis dzen stresā mani. Tas nav avota ūdens, bet dubļi, kurus uz vāka un jumta, rāmi un prātīgi braukdams, bez viņa palīdzības es nu nekādi nebūtu dabūjis. Un visbeidzot – šī apšaubāmā izprieca var maksāt visai dārgi. Un tieši man, nevis viņam.

Tas tādēļ, ka mūsdienu auto pret paša radītām šaltīm ir relatīvi labi pasargāti. Gan aizdedzes (šim gan ir dīzelis), gan gaisa ieplūdes sistēmas no tām cieš diezgan reti. (Tomēr arī viņam pašam vēl drošāk būtu dudināt krietni lēnāk.) Pret paša radītām… Bet neviens konstruktors nevar paredzēt nedabiskos virzienus, lielo spiedienu, ar kuru šādi tiks apskalots mans auto. Saslapināšu svečvadus – stāvēšu un žāvēšos. Darbu nokavēšu. Ieraušu šļakatu auto “plaušās” – sanāks visai dārgs remonts, kura vērtību atgūt no apdrošinātājiem var izrādīties neiespējami. Kā pierādīsi, ka pats neskrēji ūdenī kā dulls?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+