Mobilā versija
+4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
1. oktobris, 2013
Drukāt

Vecīt, tev vajag ārstēties! Ieteikums cūcīgiem autovadītājiem

pelkje_Jansons_11

Attēlā redzamais lietus ūdeņu valdnieks, šķiet, domā, ka satiksmes noteikumus nepārkāpj. Pat ja tā (lai gan CSN vispārīgajā daļā ir p.10 – “Ceļu satiksmes dalībniekiem un citām personām jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai satiksmi traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus”), cūcība tā ir pilnīgi noteikti.


Viņa radītās bangas blīkšķis dzen stresā mani. Tas nav avota ūdens, bet dubļi, kurus uz vāka un jumta, rāmi un prātīgi braukdams, bez viņa palīdzības es nu nekādi nebūtu dabūjis. Un visbeidzot – šī apšaubāmā izprieca var maksāt visai dārgi. Un tieši man, nevis viņam.

Tas tādēļ, ka mūsdienu auto pret paša radītām šaltīm ir relatīvi labi pasargāti. Gan aizdedzes (šim gan ir dīzelis), gan gaisa ieplūdes sistēmas no tām cieš diezgan reti. (Tomēr arī viņam pašam vēl drošāk būtu dudināt krietni lēnāk.) Pret paša radītām… Bet neviens konstruktors nevar paredzēt nedabiskos virzienus, lielo spiedienu, ar kuru šādi tiks apskalots mans auto. Saslapināšu svečvadus – stāvēšu un žāvēšos. Darbu nokavēšu. Ieraušu šļakatu auto “plaušās” – sanāks visai dārgs remonts, kura vērtību atgūt no apdrošinātājiem var izrādīties neiespējami. Kā pierādīsi, ka pats neskrēji ūdenī kā dulls?

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+