Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksme mazliet bremzēs! Horoskopi 15.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Kamēr rīta stundās vēl būs vērojamas pozitīvas tendences, kurās var paspēt izdarīt daudz nozīmīgu lietu, dienas otrā puse veiksmi ievērojami sabremzēs – būs strīdi, konflikti, traumas, saslimšanas, divdomīgas situācijas. Jācenšas pieturēties pie dienas plāna, jācenšas neiesaistīties konfliktos, it īpaši ar sevi svarīgiem cilvēkiem un nevajadzētu steigties ar secinājumu izdarīšanu – visticamāk, jau pēc dažām stundām sapratīsiet, ka tie bija kļūdaini.

Auns

Draugi un mīļie cilvēki tev izrādīs atbalstu grūtā brīdī, un tu varēsi dalīt ar viņiem veiksmi, kad tā pienāks. Mīļoto dēļ tev jābūt gatavam uz daudz ko un nekādas grūtības šajā ceļā nevar tevi biedēt.

Vērsis

Draugi, radi, tuvie cilvēki spēlēs lielu lomu tavās lietās, palīdzēs tev ar finansēm. Izvairies no apšaubāmiem cilvēkiem un jaunām iepazīšanām.

Dvīņi

Tu šodien vari sagaidīt ziņu par sava mīļotā cilvēka neuzticību. Iespējams, ka tā nebūs taisnība. Iespējams, ka tu būsi izturējies pret savu mīļoto cilvēku netaisnīgi un tā varētu būt taisnība. Nesteidzies ar secinājumiem. Pārdomā pats savu rīcību un izrunājies ar partneri.

Vēzis

Otrajā dienas pusē iespējamas problēmas ar mīļoto. Iespējams atsalums attiecībās, taču visi konflikti, kas šodien stāsies tavā ceļā būs viegli atrisināmi. Esi uzmanīgāks pret savu partneri, izrādi viņam, ka viņš tev ir svarīgs.

Lauva

Kāds tavs sens paziņa var brīdināt tevi un tas palīdzēs tev izvairīties no lielām nepatikšanām. Uzticies saviem tuviniekiem, taču izvairies no skaudīgiem cilvēkiem.

Jaunava

Nervoza pirmā dienas puse, kas tev dāvās nepārliecinātību par saviem spēkiem. Taču ļauj sevi atbalstīt, piemēram, kolēģiem un draugiem. Tava veiksme šodien ir atkarīga no tā, kā tu spēsi izgrozīties no konkrētās situācijas. Nekad neaizmirsti, ka neraugoties ne uz ko, tev piemīt unikāli talanti.

Svari

Var parādīties dienas gaitā dažādas destruktīvas tendences, taču tu varēsi no tām izvairīties, ja savu dienu rūpīgi plānosi. Nenovirzies no ceļa! Izvēlies vienīgo pareizo stratēģiju, ko jau iepriekš esi saplānojis.

Skorpions

Iespējams, ka tev uzradīsies konkurents. Tas var pārpildīt tavas emocijas un tu nezināsi, kurp no tā aizbēgt. Šodien tu vari tikties, iepazīties ar pretējo dzimumu – šīs attiecības būs ilgstošas un ļoti veiksmīgas.

Strēlnieks

Daudziem Strēlniekiem parādīsies stabilas attiecības, taču nevar visu rīcību nemitīgi gaidīt no apkārtējiem – arī tev pašam ir jāsper solis un jāizdara tas vienā vai otrā virzienā. Rīkojies! Nesēdi uz vietas un negaidi, kad liktenis atnāks pats, tas, visticamāk, nenotiks.

Mežāzis

Pirmā dienas puse būs pilna ar negaidītām situācijām – traumas, problēmas, attiecību skaidrošana ģimenē. Izvairies no pārpūles, necenties izdarīt daudz lietas īsā laika periodā. Tas var radīt psiholoģisko pārslodzi un tu vari pat saslimt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pozitīvās tendences šodien buksēs. Vieglprātība attiecībās var nospēlēt ļaunu joku. Tikai tava diplomātija var palīdzēt tev tikt galā ar konfliktiem.

Zivis

Zvaigznes tev šodien iesaka laiku veltīt ģimenei, it īpaši bērniem. Vari nodarboties ar saimniecības lietām, kas saistīts ar mājīgumu un komfortu. Šodien ir ļoti labs laiks medicīniskiem izmeklējumiem, ārstēšanas kursa sākumam. Nevajadzētu šodien ne aizņemties, ne aizdot naudu.

LA.lv