×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. jūnijs, 2014
Drukāt

Vējonis: militāra iebrukuma riska no Krievijas puses Latvijā nav (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Militāra iebrukuma riski no Krievijas puses Latvijā nav, pirmdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

Vienlaikus viņš norādīja, ka Krievija ar savu agresīvo rīcību Ukrainā sūta skaidrus signālus par savām ģeopolitiskajām interesēm.

Ministrs pauda viedokli, ka Krievija mēģinās realizēt savas intereses Latvijā, cenšoties īstenot sociāli ekonomisku spiedienu, kā arī mēģināt ietekmēt valsts informatīvo telpu

Vējonis arī akcentēja, ka septembrī ir paredzēta NATO valstu līderu tikšanās, lai vienotos par aizsardzības plānu, un Latvija vēlas panākt, lai tā ietvaris tiktu nodrošināts, ka Latvijā pastāvīgi uzturas NATO karaspēks.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. ievest Latvija specigus puisus vajag lai uzlabotu demografijas limeni.

 2. Valdības nāk un aiziet, bet bērziņi paliek.

 3. … ‘ Tev … netiks Kremla tankisti,
  Ne viltigie zalie virini ‘.
  Ta teica Old Vaverly
  Un nosita neticigo sievu ar olekti …! ‘

  … Veca dziesma, jau no seniem laikiem … bet kuru vienmer jaatceras, un atkartoti …

  … Mums steidzigi ir vajadzigs jauns un kompetents Aizsardzibas ministrs … !

 4. NATO tici, bet pulveri saglabā sausu.

 5. 1) TIRLI+Ņ, komentē Vējoņa izteikto viedokli!!! Es neesmu Vējonis!? NO TIRLIŅA KAUT KO TĀDU TIKAI DZIRDU!!! Sen jau ēdam sliktu gaļu un piedevām vistas! Ja broilers izaug 47 dienās, tad pats saproti (Vides faktu raidījums par gaļu). Arī sivēns izaug apmērama 3 mēnešos! ĢMO produkti tiek audzēti jau 9 pašvaldību saimniecibās!? Tirliņ, interesanti, no kurienes pats esi novēlies, ANGLIS TĀDS!?????????

 6. Militāri jau nebūs vajadzīgs, pietiks, ja vēlēšanās lumpeņi, kuri balso par gribul, mamikin, ždanok, ievēlēs sc, sudarbu, šlesaru un co. Tad ātri vien nokļūsim krievijā un neviens NATO un ANO mūs nespēs pasargāt, jo viss taču būs noticis demokrātiskās vēlēšanās. Tāpēc domājiet, lumpeņi, domājiet.

 7. +Iepriekšējien tirliņiem Atbildēt

  No tādas vāvuļošanas Latvijai tiešām nekāds labums. Un Krievija irmazākāļaunuma puse salīdzinot ar āesvē. Kad sāksiet rīt ĢMO un hlorētāsvistas, tad vairsnesapratīsiet kasir kas. Joprāta spēju jumsmaz un paliks vēl mazāk. Šo valsti mērķtiecīgi iznīcina tieši nacionālisti kā jūs abi.

 8. NO KURIENES VĒJOŅA KUNGAM TĀDA PĀRLIECĪBA? Par Krieviju NEKAD NEKO NEVAR NE APGALVOT, NE ZINĀT!? TĀ IR SPEJĪGA UZ VISU!!! JA NE AR SPĒKU, TAD VILTU!!! KO tikai LATVIJAS VALSTS NAV PIEREDZĒJUSI NO KRIEVIJAS, TAS IR PRĀTAM NEAPTVERAMI!!! UN tās ir bijušas vienīgi sliktas darbības, kas ir TIKAI KAITĒJUŠAS LATVIJAI!? Tā, lai Latvija augtu, zeltu un kļūtu stiprāka ekonomiski, lai labas ziņas būtu dzirdamas informatīvajā telpā, līdz šim nav bijušas un arī tuvākjā nākotnē NEBŪS!!! Par to varam būt 100% pārliecināti!!! Vējoņa kungam vajag skaidri pateikt, ko Krievija grib vai NEGRIB Latvijā, ja viņš ir TIK PĀRLIECINĀTS par savu viedokli!? Krievija JAU REALIZĒ SAVAS intereses un negatavojas darīt citādi, jo ir ieinteresēta VĀJĀ, ekonomiski sliktā LATVIJĀ, lai pie izdevbas uzliktu savu roku ATKAL… Par pēdējo Vējoņa runas rinkopu esmu gandarīta, ja tikai tā būtu…

 9. Vai naivs, vai dumjš vai uzpirkts? Ja vēl no hūtes partijas ZZS un hute uzskata, ka NATO ir okupējusi Latviju, tad var lūgt Latviju no šis okupācijas atbrīvot…un kam? Saskaņa ar Saskaņu? Paliek baisi…

Draugiem Facebook Twitter Google+