×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
21. marts, 2018
Drukāt

Blakus zēnam bija atstāta mammas rakstīta zīmīte…Glābējsilītē ievietots puisītis (10)

Foto - Pexels.comFoto - Pexels.com

Ventspils glābējsilītē aizvadītajā nedēļā ievietots puisītis, informēja projekta “Glābējsilīte” Latvijā vadītāja Laura Zvirbule.

Ventspils pilsētas bāriņtiesa informējusi, ka puisītis glābējsilītē ielikts 15.martā plkst.18.30. Zēns ir vesels un attīstījies atbilstoši vecumam. Viņš sver 3750 gramus un ir 52 centimetrus garš.

Blakus zēnam bija atstāta mammas rakstīta zīmīte ar bērna dzimšanas datumu un laiku.

Šis ir otrais gadījums, kad Ventspils glābējsilītē tiek atstāts mazulis. Kopumā līdz šim glābējsilītēs Latvijā ievietoti 44 bērni.

Kopš 2009.gada Latvijā izveidotas astoņas glābējsilītes, un izglābtas 44 bērnu dzīvības. Kā uzsvēra Zvirbule, tā ir īpaša vieta, kur vecāki, dažādu apstākļu spiesti, var anonīmi atteikties no sava mazuļa. Pašlaik glābējsilītes ir Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Valmierā, Madonā, Rēzeknē, Daugavpilī un Jelgavā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Netiesā

  2. Ne citiem tiesat! Labak lai nonak laba gimene neka kkada soc. nelabveligaja gimene paliek! Labi ka ir tada baby box iespeja

  3. Trukst vardu

  4. ka var ateikties no sava berna.?

  5. Ak, Dievs! Cik nenormāla nabadzība ir Latvijā! Pat bērniņu nevar atļauties par 11 eiro noželojamo valsts pabalstu! Lai nolādēti desmit paaudzēs ir tie, kuri pieņēmuši tautu iznīcinošos likumus! ESIET NOLĀDĒTI!

Draugiem Facebook Twitter Google+