×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Vēršas pret ātro kredītu reklāmu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Sabiedrības iniciatīvu portālā “Manabalss.lv” sākta parakstu vākšana, lai pilnībā aizliegtu ātro kredītu reklāmas sabiedriskajos medijos.

Kā iniciatīvas pieteicējs norādīts Zigmārs Dzenis. Idejas autors klāsta, ka pirms dažiem gadiem ātrie kredīti ienāca mūsu sadzīvē un sākotnēji tie tika reklamēti relatīvi neuzbāzīgi. “Tagad pat ielās ir redzami kioski ar ātro kredītu piedāvājumiem. Internets arī ir pilns ar ātro kredītu reklāmām,” sašutis Dzenis. Viņš vēlas, lai cilvēki saprastu, ka ātrie kredīti nav sociālā palīdzība. “Šobrīd pat rīta ziņas pa LTV1 nevar redzēt bez šīs reklāmas pa vidu. Ierādīsim ātras peļņas tīkotājiem “rāmi”, kurā viņi var strādāt, līdzīgi kā tas ir azartspēlēm, cigaretēm un alkoholam,” aicināts iniciatīvā. Dzenis uzskata, ka zūd ticība sabiedriskajiem medijiem, ja reiz nopietnām ziņām pa vidu ir reklāma, kura daudziem izraisa negācijas un sāpes.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ātros kredītus nepieciešams aizliegt vispār! Pietiek augļotājiem iedzīvoties uz cilvēku bēdām un nabadzības! Krāpnieki, viņiem visiem būs Dieva sods!

Draugiem Facebook Twitter Google+