Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
13. aprīlis, 2015
Drukāt

Vētram ceturto reizi bronzas komanda

fibaeurope.comfibaeurope.com

Treneris Gundars Vētra un Mārtiņš Zībarts ar Kurskas “Dinamo” tās Eirolīgas debijas sezonā izcīnījuši bronzas godalgas, kuras tika arī Anetei Jēkabsonei-Žogotai.

Finālturnīrā Prāgā pusfinālā ar 73:81 nācās piekāpties favorītēm Jekaterinburgas “UGMK”, spēlē pr trešo vietu tika pārspēta Stambulas “Fenerbahce”. Gundaram Vētram tā ir jau ceturtā Eirolīgas bronza trenera karjerā, pirmās trīs tika izcīnītas no 2009. līdz 2011. gadam kopā ar “UGMK” komandu.

Par Eirolīgas čempionēm pirmo reizi kluiba vēsturē kļuva Prāgas “USK” komanda, savu skatītāju atbalstīta finālā ar 72:68 uzvarot “UGMK”. Tituliem bagātākais klubs ar 18 uzvarām joprojām ir “TTT Rīga”.

 

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

SPĀNIJA. “Bilbao” – “Monbus” 72:77 viesos, Dairis Bertāns (34 min) 15 (rezultatīvākais, 4/3, 10/3). “Sevilla” – “Baskonia” 83:91, Kristaps Porziņģis (15 min) 10 (7/4, 2/0, 3/2)+4AB. “Fuenlabrada” – “Gran Canaria” 65:76, Rolands Šmits (7 min) bez punktiem (3p. 1/0). Otrā līga, “Lleida” – “Burgos” 72:81, Jānis Kaufmanis (21 min) 5 (3p. 5/1)+5AB+5RP.

VĀCIJA. Kausa fināls. “Brose Baskets” – “Oldenburg” 70:72, Jānis Strēlnieks (28 min) 16+6AB+2RP.

TURCIJA. “Turk Telekom” – “Usak” 90:82, Kristaps Valters (26 min) 9 (3p. 5/1)+4RP.

ITĀLIJA. “Reggio Emilia” – “Sassari” 74:66, Ojārs Siliņš (25 min) 8+2AB.

LIELBRITĀNIJA. “Machester Giants” – “Plymouth” 93:90 viesos, Ingus Bankevics (30 min) 24 (rezultatīvākais)+5AB+2RP.

VTB LĪGA. “Unics” – “Krasnij oktjabrj” 82:66, Rolands Freimanis (1 min) bez punktiem. “Ņižņij Novgorod” (treneris Ainārs Bagatskis) – “Zenit” 74:82, Rihards Kuksiks (20 min) 7+4AB.

IGAUNIJA. Ceturtdaļfināls. “Valga” (treneris Varis Krūmiņš) – “Rapla” 80:77 (1-0) viesos, Jurijs Aleksejevs (33 min) 23+12AB, Reinis Strupovičs (31 min) 14+4AB, Edgars Krūmiņš (24 min) 6, Kalvis Krūmiņš (20 min) 5, Māris Ļaksa (13 min) 2. “Parnu” – “Tarvas” 75:66 (1-1), Sandis Silavs (34 min) 11+10AB; viesos Juris Umbraško nespēlēja.

Dāmas

EIROLĪGA. Final-4 Prāgā. Pusfinālā Kurskas “Dinamo”  (treneris Gundars Vētra) – “UGMK” 70:81, par 3. vietu “Dinamo” – “Fenerbahce” 67:58, Anete JēkabsoneŽogota (27 min) 4 (6/2, 6/0)+3AB+2RP un (24 min) 8 (2/1, 5/2)+3AB.

SPĀNIJA. Pusfināls. “Girona” – “Huelva” 66:49 (2-0) viesos, Elīna Babkina (18 min) 7+1RP.

ITĀLIJA. Ceturtdaļfināls. “San Martino” – “Napoli” 57:64 (0-2) viesos, Aija Putniņa (22 min) 9+6AB. “Cagliari” – “Schio” 62:74, Lauma Reķe (35 min) 15+8AB. Otrā līga, “San Salvatore” – “Biassono” 71:63 Pag.), Dita Rozenberga (41 min) 26+17AB+8RP. “Santa Marinella” – “Crema” 58:52 (pag.), Ieva Veinberga (45 min) 12+13AB.

LIETUVA. Fināls.  “Sūduva” – “Utena” 60:77 (0-3), Sabīne Dukāte (11 min) bez punktiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+