×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
7. septembris, 2015
Drukāt

“Vienotības” valde Āboltiņas ūjināšanu uz pensionāriem vērtē kā nepieļaujamu (7)

Foto- LETAFoto- LETA

“Vienotības” līderes Solvitas Āboltiņas rīcība, ūjinot uz pensionāriem piketā laikā pie Saeimas, ir nepieļaujama, žurnālistiem pirmdien sacīja partijas valdes loceklis un Saeimas deputāts Andrejs Judins.

Viņš norādīja, ka Āboltiņas komunikāciju kā nepieļaujamu vērtē visi partijas valdes locekļi.

“Tā bija pirmā partijas valdes sēde pēc incidenta. Āboltiņa vēlreiz izstāstīja par notikušo. Viņa apliecināja, ka notikušais nekādā gadījumā nebija domāts, lai kādu apvainotu, vai radītu kādas nepatikšanas. Tā tiešām ir neveiksmīga komunikācija. “Vienotības” valdei ir vienprātība, ka tāda komunikācija nav pieļaujama. Tomēr konkrētajā gadījumā nebija nekāds ļauns nolūks,” sacīja Judins, piebilstot, ka pēc incidenta Āboltiņa ir tikusies ar pensionāriem.

Vienlaikus Judins atzina, ka valdes sēdē politiķi neko jaunu par incidentu neuzzināja. “Valdes sēdē šis jautājums tika izskatīts nevis lai veiktu kādas represīvas darbības [pret Āboltiņu], bet bija svarīgi, lai visi valdes locekļi dzirdētu skaidrojumu [par notikušo]. Dažreiz, pat negribot, cilvēku rīcība var radīt problēmas,” komentēja Judins.

Jau vēstīts, ka Āboltiņa iepriekš izplatījusi atvainošanos par savu uzvedību pie Saeimas pensionāru piketa laikā.

“Ļoti atvainojos ikvienam Latvijas pensionāram, ja negribot ar savu rīcību kādu esmu aizvainojusi šodienas senioru piketā pie Saeimas. Ir noticis pārpratums, jo nekādā veidā nevēlējos aizvainot Latvijas seniorus,” uzsvērusi Āboltiņa.

Aptuveni 100 pensionāru bija pulcējusies piketā pie Saeimas nama, prasot nodrošināt pensiju indeksāciju lielākā apmērā. Pensionāri piketa laikā ar saucieniem un ūjināšanu sagaidīja Saeimas deputātus. Āboltiņa garāmejot atbildēja ūjinot.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kāds ar visiem spēkiem cenšās no mušas uzpūst zīloni. Tikai jāuzmanās lai nepārsprāgst. Vajag vel vienu paparaci izvietot sieviešu tualetē aiz poda – būs vēl ne tāda kompra, proti, kā Abotiņa apkakājusi visu tautu.

  2. Aicinu nebalsot par viņu un pielikt punktu ūjināšanai.

  3. Uuuuuooooooo! Kauns par šiem politikāņiem

  4. Pēc incidenta Āboltiņa ar pašiem pensionāriem nav tikusies!

  5. Too emotional lady or…

  6. ”Jau vēstīts, ka Āboltiņa iepriekš izplatījusi atvainošanos par savu uzvedību pie Saeimas pensionāru piketa laikā.”
    Ar sulaini, pie kalpotāju durvīm, bet ne pati. Tas cik man zināms pēc šiem notikumiem. tā kā tā doma nav mainījusies…”es esmu varena…”

Draugiem Facebook Twitter Google+