×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

Zaļkalnu izmanto aģitēšanai par Lielbritānijas izstāšanos no ES (2)

Foto: LTA/AFP/Metropolitēna policijas materiāliFoto: LTA/AFP/Metropolitēna policijas materiāli

Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) atbalsta kampaņas mājaslapā publicēts bīstamāko valstī ieceļojušo ES noziedznieku saraksts, kurā kā pirmais minēts Latvijas pilsonis Arnis Zaļkalns.

Zaļkalns tika turēts aizdomās britu pusaudzes Alises Grosas slepkavībā 2014.gadā, bet apsūdzēts netika, jo izdarīja pašnāvību.

Kampaņas organizatori, kuri atbalsta Lielbritānijas izstāšanos no ES, ar noziedznieku sarakstu vēlas ilustrēt to, ka brīva noziedznieku pārvietošanās ES apdraud britu ģimenes. Tiek uzsvērts, ka ES valstis neinformē par savu pilsoņu kriminālo pagātni, tādēļ Lielbritānijā brīvi var ieceļot noziedznieki.

Arī Zaļkalns Latvijā bija notiesāts par savas sievas slepkavību, bet britu policija to atklāja tikai pēc Grosas nāves.

Sarakstā atrodami vēl divi Latvijas valstspiederīgie – Rolands Marcinkevičs un Tatjana Kurlankova. Marcinkevičs trīs gadu laikā Lielbritānijā ticis notiesāts 14 reizes par 27 noziegumiem, tajā skaitā 18 zādzībām. Savukārt Kurlankova sarakstā nonākusi, jo atklāts, ka viņa Latvijā pavadījusi desmit gadus cietumā par 85 gadus vecas sievietes noslepkavošanu. Tas atklājies tikai pēc tam, kad Kurlankova Lielbritānijā sodīta par dzeršanu.

Britu atdalīšanās aizstāvji bīstamo ES noziedznieku sarakstā iekļāvuši Polijas, Lietuvas, Slovākijas un citu valstu pilsoņus. Sarakstā iekļauts arī Parīzes teroraktu organizators Abdelhamids Abauds, kurš kā Beļģijas pilsonis arī viegli iekļuvis Lielbritānijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Loti jauki. Esam devuši kaut nelielu ieguldījumu. Ja jau mūsu valdības ir Briseli reproducējoši rupori.
  Vēlu Lielbritānijai suverenitāti, britu tautām dzīvot, zelt un plaukt un nenoslīkt imigrantu plūdos.
  Un to pašu Latvijai!!
  Latviešiem un britiem būt!
  Junkeriem, merkelienēm un briselei – ejiet pa gaisu. Lai tie paši izzūd vēstures mēslainē (van Rompeja vārdus lietojot). Un mēs dzīvojam un pastāvam. Kas zobenu ceļ lai no zobena krīt. Un viņi ir cēluši zobenu pret visām Eiropas tautām.

  • Mēs neesam devuši tādu "ieguldījumu"! Atbildēt

   Nerunā visu pārējo vārdā! Zaļkalns ir arī “devis” Latvijā savu ieguldījumu nogalinot savu sievu – vai tu arī savu otro pusi esi nogalinājusi un uzskati ka tā ir Latvijas norma , ka tā muldies?

   Arī UK britu pavalstnieki latviešu pilsoņus ir nogalinājuši. Pašiem sūdi pilna māja. Referenduma jautājums ir populisms, jo pēc izstāšanās no ES viņi cer paturēt “welfare state. Vēl lielāki pamuļķi kā Latvijā.

   ES pamatos nav nekādas vainas, tikai ar latviešu politiķu muguras locīšanu ir problēmas visos laikos. Arī ar savējo interešu sabiedroto meklēšanu, bet tas ir tikai neloģiski tādā gadījumā, ja pieņem, ka politiķiem patiešām ir aktuāli Tālavas taurētāja vārdi.

Draugiem Facebook Twitter Google+