×
Mobilā versija
Brīdinājums +8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
2. marts, 2013
Drukāt

Zināmas biļešu cenas uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem

foto - Letafoto - Leta

Dārgākās biļetes šovasar gaidāmajos dziesmu un deju svētkos būs par vietu svētku dalībnieku gājiena tribīnē un uz dziesmu svētku noslēguma koncertu “Līgo!” Mežaparka Lielajā estrādē, aģentūra BNS uzzināja Kultūras ministrijā.

Par vietu svētku dalībnieku gājiena tribīnē 7. jūlijā būs jāšķiras no 30 latiem, bet biļetes uz noslēguma koncertu 7. jūlijā maksās robežās no trim līdz 30 latiem.

Savukārt uz deju svētku lielkoncertu “Tēvu laipas” “Daugavas stadionā” biļetes uz pirmajiem trim koncertiem 5. un 6. jūlijā maksās no trim līdz 15 latiem, bet uz pēdējo koncertu 6. jūlijā biļetes maksās piecus līdz 25 latus.

Biļetes uz noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā Mežaparkā maksās vienu un trīs latus. No tikpat lielas summas būs jāšķiras par deju lieluzveduma ģenerālmēģinājumu “Daugavas stadionā” 4. jūlijā.

Lai noklausītos vokāli simfoniskās mūzikas koncertu “Arēnā Rīga” 3. jūlijā, būs jāmaksā trīs līdz 15 latu.

Tautas mūzikas koncerts “Raksti” un kokļu mūzikas koncerts Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, kā arī garīgās mūzikas koncerts Doma baznīcā un vokālo ansambļu laicīgās mūzikas koncerts “Putns ar zīda asti” Doma dārzā klausītājiem izmaksās trīs līdz septiņus latus.

Biļetes uz vokālo ansambļu garīgās mūzikas koncertu “Latviešu psalmu dziedājumi” Rīgas Sv.Jāņa baznīcā maksās trīs un piecus latus. Par pasākumiem Saieta namā, kas darbosies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, un turpat notiekošo tautas tērpu skati būs jāšķiras no trim latiem.

Savukārt bērnu folkloras kopu un solistu koncerts “Zvaigžņu sega” un bērnu vokālo ansambļu koncertuzvedums/muzikāla pasaka “Jūriņā” Rīgas Latviešu biedrības namā skatītājiem izmaksās vienu vai trīs latus.

Biļetes uz 2. jūlijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiekošo Jāzepa Vītola 150. dzimšanas dienai veltīto koncertu maksās piecus un septiņus latus.

Pārējie dziesmu un deju svētku pasākumi būs bezmaksas.

XXV Vispārējie latviešu dziesmu un XV deju svētki šovasar notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam.

Valdība šonedēļ apstiprināja biļešu politiku svētkos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+