×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
6. janvāris, 2015
Drukāt

Žūrija sāk vērtēt “Supernovas” dalībniekus; uzvarētājs varētu pārstāvēt Latviju “Eirovīzijā”

Foto - LetaFoto - Leta

Žūrija sākusi vērtēt Latvijas Televīzijas konkursa “Supernova” dalībniekus, kura uzvarētājs paredzams pārstāvēs Latviju starptautiskajā Eirovīzijas konkursā, aģentūrai BNS pavēstīja projekta komunikācijas konsultante Zita Lazdāne.

Žūrijas komisijas sastāvā ir dziedātāja Ieva Kerēvica, grupas “Prāta Vētra” dalībnieks Kaspars Roga, dziedātājs Dons un Latvijas mūzikas biznesa pārstāvis Guntars Račs. Žūrija dalībniekus vērtēs arī pusfinālā un finālā, ko LTV februārī tiešraidēs demonstrēs svētdienu vakaros. Žūrija līdz šim izvērtējusi 123 pieteikto izpildītāju anketas, klātienē uzaicināja un noklausījās 51 dalībnieku.

Žūrijas komisija izvērtēs visus dzirdētos izpildītājus un atlasīs 20 labākos. Tikmēr ārvalstu žūrija turpina vērtēt konkursam pieteiktās dziesmas.

Lai nodrošinātu godīgu un profesionālu vērtēšanas procesu, labākās dziesmas atlasa ārvalstu eksperti, savukārt izpildītājus vērtēs vietējā žūrija tepat Latvijā. Ārvalstu pārstāvji no visām pieteiktajām dziesmām izvēlēsies desmit, kas varētu kļūt par potenciālajiem hītiem un papildus atlasīs vēl sešas rezerves dziesmas.

Piesakoties konkursam, bijusi iespēja arī norādīt, ka izpildītājs vēlas dziedāt tikai savu dziesmu.

Izpildītāju priekšatlasi un konkursa gatavošanās aizkulises varēs vērot divos raidījumos, kas Latvijas Televīzijas ēterā pārraidīs 18. un 25. janvārī.

Kopumā konkursam “Supernova 2015” tika iesniegtas 98 dziesmas un pieteikušies 123 izpildītāji. Konkursa fināls norisināsies 2015. gada februārī.

Jau ziņots, ka Latvijas Televīzija vairs nerīkos Eirovīzijas nacionālās atlases, bet organizē jaunu izpildītāju un autoru konkursu “Supernova 2015”. Latvijai pārvarēt pusfinālu Eirovīzijā nav izdevies jau vairākus gadus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+