×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
15. jūlijs, 2012
Drukāt

Zvejnieksvētki visā Latvijā pagājuši mierīgi

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 14.jūlijā, piejūras pilsētās notikušie Zvejnieksvētki pagājuši bez būtiskiem negadījumiem, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Zvejnieksvētkos Kurzemes un Vidzemes piejūras pilsētās mediķi nav konstatējuši smagas traumas. Ir bijušas dažādas mazākas traumas, bet mediķi ar tām tikuši galā uz vietas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests saņēmis 1320 izsaukumus, no tiem 288 gadījumos cilvēki guvuši dažādas traumas.

Iepriekšējā diennaktī mediķi snieguši palīdzību cilvēkiem, kas guvuši apdegumus, piemēram, gadu vecs zēns pielicis roku ugunskurā uzkarsušam priekšmetam, Latgalē 12 gadu veca meitene aizķērusies ar tējkannas vada un rezultātā uzgāzusi virsū verdošu ūdeni, tāpat Latgalē 21 gadu vecs vīrietis applaucējis vēderu, atrodoties pirtī.

Tāpat mediķi snieguši palīdzību vairākiem motociklistiem. Zemgalē 25 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā kritis no motocikla, Vidzemē 46 gadus veca sieviete, krītot no motocikla, lauzusi roku, savukārt 41 gadu vecs vīrietis Vidzemē nenovaldīja motorolleri un iebraucis grāvī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+