Ekrānuzņēmums no Youtube.com

Ar zibakciju pie Brīvības pieminekļa “Celies, Latvija!” sāks valsts svētku mēnesi 0

Piektdien, 1. novembrī, jau astoto gadu pēc kārtas, Latvijas valsts svētku mēnesi aizsākot, plkst. 18 pie Brīvības pieminekļa norisināsies Zibakcija “Latvija, Celies”, uz kuru tiek aicināts ikviens, informē Inga Meijere, Zemessardzes štāba Sabiedrisko attiecību speciāliste.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas

Kopīgi dziedāsim Latvijas valsts himnu “Dievs, svētī Latviju”, veltot labas domas tēvzemei Latvijai. Atbalstu akcijai sniegs šīgada patroni – Zemessardzes orķestris, kā arī Latvijā iemīļoti kori.

Zibakcijas patroni, šogad atzīmējot Latvijas Neatkarības kara un Latvijas armijas 100. gadadienu, aicina ikvienu aizdomāties un pateikties ikvienam Latvijas valsts aizstāvim, īpaši izceļot godprātīgu, drosmīgu, pašaizliedzīgu rīcību kā Latvijas valsts un sabiedrības vērtību, kas ļāvušas latviešu tautai aizstāvēt tikko nodibināto valsti tālajā 1919. gadā, vēlāk otrajā pasaules karā, 12 gadus partizānu karā, kā arī stāv Latvijas miera sardzē arī šodien, 2019. gadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zemessardzes orķestris dibināts 2011. gada 1. novembrī, tādējādi zibakcijā “Latvija, Celies” simboliski atzīmē arī savu astoto dzimšanas dienu.

Par godu patriotisma mēnesim Zemessardzes orķestris arī sagatavojis koncertuzvedumus “Karavīrs gadu simtā” un “Div” dūjiņas”, ar kuriem koncertēs Alūksnē, Cēsīs, Liepājā un Rīgā.

Jau ziņots, ka 7. janvārī Liepājā tika atklāti Latvijas Neatkarības kara un Latvijas armijas 100. gadadienas pasākumi, kas norisināsies šogad un 2020. gadā. Pasākumi notiek hronoloģiski atbilstoši vēstures notikumiem visā Latvijā, atspoguļojot to vēsturisko virzību Latvijas teritorijā un izšķirošās cīņas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.