FOTO: Visegrád 24/Twitter

ASV strādā pie tālās darbības raķešu piegādēm Ukrainai, kas ļautu veikt triecienus dziļāk okupētās Krimas teritorijā 43

Pievieno LA.LV

ASV prezidenta Džo Baidena administrācija strādā pie tā, lai piegādātu Ukraina tāla darbības rādiusa raķetes ATACMS, vēsta telekanāls NBC, atsaucoties uz divām amerikāņu amatpersonām.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
Kokteilis
Apģērbi, kurus nevajadzētu izmest no skapja – tie jau gadiem ilgi neiziet no modes
Kokteilis
Tavā kontā var nebūt tūkstoši, bet, ja tev ir šīs 9 lietas, tu esi bagātāks par vidusmēra cilvēku
Lasīt citas ziņas

Pagājušā gada nogalē ASV sāka Ukrainai piegādāt vidējā darbības rādiusa raķetes ATACMS.

ASV tagad sliecas uz to, lai piegādātu Ukrainai tālā darbības rādiusa raķetes, kas ļautu Ukrainai veikt triecienus dziļāk okupētās Krimas teritorijā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr jautājums par bruņojuma piegāžu finansēšanu joprojām nav atrisināts, norāda NBC.

ASV ir ierobežotas raķešu ATACMS rezerves, un Savienotās Valstis diezin vai sūtīs tās uz Ukrainu, ja netiks piešķirta nauda amerikāņu rezervju papildināšanai, telekanālam skaidroja ASV Aizsardzības ministrijas pārstāvji.

Ja Kongress apstiprinās finansējuma palielināšanu Ukrainas bruņojuma piegādēm, ASV var iekļaut tālās darbības raķetes ATACMS vienā no pirmajām militārās palīdzības paketēm, sacīja divas amerikāņu amatpersonas.

ASV varētu lūgt sabiedrotos piegādāt raķetes Ukrainai un papildināt rezerves, pieļāva telekanāla sarunbiedri.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.