Teodors Bļugers (Nr.53) pie “Red Wings” vārtsarga Džimija Hovarda cietokšņa.

Bļugeram un “Penguins” vēl neizdodas nodrošināt vietu Stenlija kausa izcīņā 0

Zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačos otrdien piedzīvoja Latvijas uzbrucēju Teodora Bļugera un Zemgus Girgensona pārstāvētās komandas.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā

Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” izbraukumā ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) piekāpās Detroitas “Red Wings”, vēl negarantējot vietu Stenlija kausa izcīņā. Uzvaras gadījumā Pitsburgas komanda būtu nodrošinājusi vietu starp Austrumu konferences astoņām labākajām komandām, bet tagad regulārā čempionāta atlikušajos divos mačos tai jāizcīna vismaz divi punkti, vai jācer uz konkurentu neveiksmēm.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja vien deviņas minūtes un 28 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 67% iemetienu un nopelnīja divas soda minūtes, cīņu noslēgdams ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šīs spēles rezultātu 11.minūtē atklāja “Red Wings” hokejists Tailers Bertuci, tomēr 22 sekundes līdz pirmā perioda beigām Fils Kesels panāca neizšķirtu. Cīņas turpinājums viesiem no Pitsburgas gan nebija sekmīgs, jo 31.minūtē Bertuci guva savus otros vārtus mačā, bet pēc tam trešajā trešdaļā divus vārtus iemeta arī Entonijs Manta.

“Red Wings” jau labu laiku nepretendē uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, taču šobrīd tai ir sešu uzvaru sērija.

Savā NHL debijas sezonā Bļugers 25 spēlēs guvis sešus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

“Penguins” ar 97 punktiem 80 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto vietu, kamēr “Red Wings” ar 74 punktiem 80 cīņās ir 13.pozīcijā. Nākamo maču Pitsburgas vienība aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā tiksies ar to pašu Detroitas komandu.

Tikmēr Bufalo “Sabres” otrdien savā laukumā ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) atzina Nešvilas “Predators” pārākumu, bet Girgensons šajā cīņā nepiedalījās. Bufalo vienība ir zaudējusi jau astoņās spēlēs pēc kārtas un pēc diviem mačiem noslēgs šo sezonu.

Girgensons šajā sezonā 70 spēlēs guvis četrus vārtus un veicis 13 rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 72 punktiem 80 spēlēs atrodas Austrumu konferences 14.vietā, kamēr “Predators” ar 96 punktiem 80 cīņās ir ceturtā Rietumos. Nākamā cīņa Bufalo vienībai paredzēta ceturtdien, kad tiks uzņemta latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators”.