Ekonomika
Bizness

Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos0

Foto: Zanda Seņkova/LETA

Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos

Pēc jaunā vilcienu kustības saraksta spēkā stāšanās kopumā 218 vilcienu reisiem saīsināsies to izpildes laiks, proti, pasažieri, braucot ar vilcienu, galamērķī nokļūs no 1 līdz pat 36 minūtēm ātrāk nekā līdz šim.

Lai lielam pasažieru skaitam nodrošinātu pēc iespējas ātrus un ērtus pārvadājumus ar vilcienu, pildot sabiedriskā transporta mugurkaula funkciju, ir veiktas būtiskas izmaiņas vilcienu kustības sarakstā, kuras jāņem vērā mūsu pasažieriem.

Mugurkaulu izoperē

Turpmāk tiek atcelta vilcienu apstāšanās šādās pieturvietās: Valgas virzienā – Baltezers, Silciems, Bāle, Brenguļi, Seda, Saule, bet Krustpils virzienā – Dendrārijs un Ozolsala.

Tāpat tiek būtiski samazināts vilciena apstāšanās biežums šādās pieturvietās: Skultes virzienā – Inčupe un Ķīšupe, Aizkraukles virzienā – Rumbula, Dārziņi, Kaibala un Muldakmens, Jelgavas virzienā – Cena, Tukuma virzienā – Kūdra un Milzkalne.

Sākot ar š.g. 8. decembri, ik darbdienu no Valmieras uz Rīgu un atpakaļ ar vilcienu varēs nokļūt vienā stundā un 42 minūtēs, jo turpmāk ekspresreisa Cēsis-Rīga-Cēsis maršruts tiks pagarināts līdz Valmierai.

Ekspresis uz Cēsīm

Ekspress vilciena atiešanas laiks no Valmieras būs plkst. 6.44, bet Rīgā tas ienāks plkst. 8.25. Pa ceļam vilciens apstāsies šādās pieturvietās: Lode, Cēsis, Sigulda un Zemitāni. Savukārt darbdienu vakaros ekspress vilciens no Rīgas aties plkst. 17.27, bet Valmierā pienāks plkst.19.09.

Vilcienu kustības saraksts ir papildināts ar vairākiem jauniem vilcienu reisiem, tai skaitā maršrutā Liepāja-Rīga ir norīkots vilciens sestdienās un maršrutā Rīga-Liepāja norīkots vilciens svētdienās.

Vilciens no Liepājas sestdienā aties plkst. 8.05, bet Rīgā tas pienāks plkst. 11.20. Savukārt svētdienās vilciena atiešanas laiks no Rīgas ir plkst. 13.46, bet pienākšanas laiks Liepājā – plkst. 17.04.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnēs publicētais vilcienu kustības saraksts ietver minētās izmaiņas. Ar vilcienu pamatsarakstu, kas stāsies spēkā 8. decembrī, iespējams iepazīties šeit.

Izmaiņas arī autobusiem

Saistītie raksti

“La.lv” jau ziņoja, ka no 8.decembra spēkā stāsies izmaiņas arī 33 autobusu maršrutos, lai nodrošinātu iedzīvotājiem, kuri dzīvo astoņu mazo vilciena staciju tuvumā, pārvietošanās alternatīvas.

Izmaiņas saistītas ar jaunu pieturu iekļaušanu esošajos autobusu maršrutos.

Informācija tiks izvietota attiecīgajās dzelzceļa stacijās. Iedzīvotāji ir aicināti pirms brauciena pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā.

LA.lv
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Ruduša kļūst par “Latvijas Televīzijas” prokūristi
7 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Pieprasījums pēc talantiem ir daudz lielāks nekā vietējā tirgus piedāvājums
8 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Tīmeklī, pa tālruni un dzīvesvietā – Centrālā statistikas pārvalde veic iedzīvotāju aptauju par interneta lietošanu
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Uzdevumi, kas jāpilda ķīmijas olimpiāžu dalībniekiem, kļūst aizvien grūtāki. Saruna ar Nauri Narvaišu
3 stundas
LE
LETA
Sports
Merzļikins atzīts par NHL aizvadītās nedēļas otro zvaigzni
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Ekstrēmos laikapstākļos Spānijā divi bojāgājušie
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Par mata tiesu no lielas nelaimes! Ļaundaris kāpņu telpā sarīko ugunsgrēku
16 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Koalīcija iebilst pret mīkstākām prasībām VP vadītāja amata kandidātiem
1 stunda