LA.lv datorilustrācija

Cilvēka prasmes un dievišķas zīmes, iespējams, ir NLO izpausmes 1

Ēģiptiešu piramīdu būvētāji
Pētnieki uzskata, ka Ēģiptē atrasti pierādījumi tam, ka senatnē cilvēcei bijuši kontakti ar citplanētiešiem. Noskaidrojies, ka uz senām plāksnītēm ēģiptiešu hieroglifos atveidoti nezināmi lidojošie objekti jeb NLO. Līdzīgi materiāli gan uz senatnes podnieku izstrādājumiem, gan klintīs atrasti arī Meksikā. Pētnieki uzsver, ka ārēji šie objekti senajos zīmējumos izskatās apbrīnojami tehnoloģiski un tādas konstrukcijas nevarēja savā prātā iedomāties senatnes cilvēki, kuru ikdiena kopumā bija visnotaļ fiziski smaga un garīgi aprobežota, ja salīdzinām ar mūsdienām.

LA
LA.LV
Ziņas
“Valstij ir nospļauties! Dēls, pērkot ģimenes māju, neiesniedza vienu “papīru” un, samaksā četras reizes lielāku nodevu!” Lasītāja sašutusi par likumdošanu 73
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Kas notiek, ja tiek ignorētas VID vēstules? Stāsta VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Ilze Borance 15
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latviešu valodā dziedošajam japānim Masaki Nakagava notikusi nelaime 26
1 diena
Lasīt citas ziņas

Tostarp mūsdienu zinības, kuras apgūstam jau skolā, piemēram, astronomija, ģeometrija un matemātika, sakņojas jau Senajā Ēģiptē. Tāpēc gluži saprotams šķiet jautājums: no kurienes tās tur uzradās? Viss liecina, ka senajiem ēģiptiešiem piemita plašas zināšanas par kosmosu. Ēģiptiešu hieroglifos bieži sastopami enerģijas plūsmas simbolizējošu spirāļu jeb galaktiku un citu kosmisko reāliju attēlojumi. Tāpat bieži ir puscilvēku un pusdzīvnieku un reptiļu attēli. Jaunās valstības templī uz sienām attēloti visnotaļ mūsdienīgi helikopteri, zemūdenes un dažādi citi aparāti, tostarp uz griestiem skaidri redzams neatpazīstams lidojošais objekts.

Daudzi pētnieki ir pārliecināti, ka visi šāda veida zīmējumi ir citplanētiešu un kopā ar tiem atceļojušo tehnisko ierīču attēlojumi. Tostarp ne uz mirkli nenorimst arī diskusijas un hipotēžu izvirzīšana par to, ka patiesībā tieši citplanētieši uzbūvējuši arī leģendārās ēģiptiešu piramīdas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Heopsa piramīda ir vienīgais no tā dēvētajiem septiņiem pasaules brīnumiem, kas saglabājusies līdz mūsu dienām. Pētnieki aplēsuši, ka, cilvēkiem strādājot ar rokām, šīs piramīdas uzbūvēšanai būtu vajadzīgi vismaz 20 gadi nepārtraukta darba. Katrs akmens bloks sver vidēji 1–20 tonnas, un piramīdā ir vismaz 100 000 tādu akmeņu. Senajiem ēģiptiešiem nebija atbilstošas ražošanas tehnikas, dzinēju un sarežģītu būvniecības agregātu. Tāpēc joprojām paliek neatbildēts jautājums: kā gan viņiem izdevās pacelt gaisā un sakrāmēt vienu virs otra šos gigantiskos akmens bluķus, neizmantojot speciālu būvniecības aparatūru? Pat tajā gadījumā, ja ēģiptieši būtu bijuši spējīgi pacelt šos smagos akmeņus, nav saprotams, kādā veidā viņi spējuši tos precīzi sakrāmēt vienu virs otra vairāku simtu metru augstumā virs zemes. Apsvērumu, versiju un hipotēžu tostarp ir daudz.

Mūsdienu būvniecības speciālisti pauž, ka piramīdu celtniecībā varētu būt izmantoti aptēsti baļķi no resniem kokiem, kurus uzmantoja kā savdabīgus ruļļus 20 tonnas smago bluķu pārvietošanai. Tiesa, ir skaidrs, ka pēc viena tāda bluķa “pārvadāšanas” šādi baļķi vairs nevarēja būt noderīgi cita, tostarp arī vieglāka, akmens bluķa pārvietošanai. Tas nozīmē, ka tajā gadījumā, ja patiešām izmantoja šādus baļķus, loģika liek iedomāties, ka katra akmens pārvietošanai bija jāizmanto jauni baļķi. Aprēķināts, ka tādējādi tikai vienas piramīdas uzbūvēšanai būtu vajadzīgi vismaz miljons šādu gigantisku baļķu. Taču fakti liecina, ka Ēģipte vispār nekad nav izcēlusies ar raženu augu valsti un tur vienkārši nebija nekā no nepieciešamā koku daudzuma…

Heopsa piramīda ir vislielākā Ēģiptes piramīda. Daudzi senatnes zīmējumi un hronikas pauž, ka faktiski šī piramīda eksistējusi jau pirms tam, kad Ēģiptes teritoriju sāka apdzīvot mūslaiku cilvēks. Kurš jeb kas to uzbūvējis? Lūk, un daudzie NLO, kas attēloti vissenākajos zīmējumos, liek visnotaļ nopietni apsvērt domu par to, ka tieši citplanētieši ar savām pārsteidzošajām tehnoloģiskajām iespējām bijuši tās būvētāji. Vēlāk ēģiptieši lielākā vai mazākā mērā pārņēmuši no viņiem dažādas ar būvniecību saistītas zinības un izmatojuši jau savās celtnēs, tostarp arī citu piramīdu celtniecībā.

Fantastisks šķiet arī tas fakts, ka tieši Heopsa piramīda ir no visām vislabāk saglabājusies līdz mūsdienām. Pagaidām pētnieki atbalsta atziņu, ka tā uzcelta aptuveni 10500. gadā pirms mūsu ēras, taču tā praktiski nav mainījusies un izskatās “gluži kā nesen būvēta”, proti, tieši tāda pati, kāda tā bija tūlīt pēc uzbūvēšanas. Vai tā var būt tikai kaut kāda neizskaidrojama sagadīšanās?

Turklāt dīvaini šķiet arī citi ar šo pirmamīdu saistītie parametri. Ja aplūko tās ģeogrāfiskos platuma un garuma grādus, kļūst skaidrs, ka tā izvietota precīzi pašā planētas sauszemes centrā, proti, 31. ziemeļu garuma un 31. austrumu platuma grāds. Un tas jau ir gaužām nopietns jautājums: kādā veidā senajiem ēģiptiešiem izdevies tik apbrīnojami precīzi izskaitļot planētas “centru” un izvietot savu gigantisko būvi, kas turklāt ir absolūti pareiza kvadrāta formā, tieši tur? Zināms, ka tajā laikā cilvēkiem taču vēl nebija priekšstata pat par riteni…

NLO un maiju civilizācija

Savulaik, tuvojoties kārtējam pasaules galam, aizvien vairāk sāka runāt par seno indiāņu – maiju – kalendāra saistību ar NLO. Maiji ticēja, ka viņu kalendārā ieprogrammētais pasaules gals iestāsies 2012. gada decembrī. Tuvojoties šim datumam, ziņojumu skaits par novērotajiem NLO kopš 2007. gada katru gadu faktiski dubultojās. Pētnieki pauž, ka esot pieejami oficiāli dokumenti par visiem NLO novērošanas gadījumiem 2008. gadā un tajos minētie skaitļi esot visnotaļ iespaidīgi.

Tostarp secināts, ka maiju būvētās piramīdas ir ļoti līdzīgas tām, kas atklātas arī uz Marsa. Mūsdienu Meksikas džungļu dzīlēs nesen atklātas kādas senas piramīdas drupas, kas vēl joprojām slienas 61 metra augstumā, un šīm piramīdām ir ļoti daudz līdzīga ar tām, kas atklātas uz Marsa.

Maiju leģendās, līdzīgi, kā tas ir arī seno ēģiptiešu vēstījumos, minēti dievi, kas nolaidušies no debesīm. Turklāt pie maijiem svešinieki ierodas savos kosmiskajos kuģos. Šīs senās indiāņu cilts mītos minēts arī par būtnēm no citām dimensijām, kas ieradušās uz Zemes nolūkā “apsēt un apaugļot planētu”. Katrā ziņā maiju kultūrā ļoti bieži pieminēti “dievi, kas atlidojuši no kosmosa”.

NLO un senie jūdu teksti

Vieni no populārākajiem stāstiem par NLO ir atrodami no seno jūdu leģendām un hronikām sakompilētajā kristiešu Bībelē, kas pauž par dažādām ārpuszemes izcelsmes parādībām un atnācējiem no kosmosa.

Pētnieki vērš uzmanību uz “ugunīgu un mākoņainu stabu”, kas kalpojis kā dievišķīgs ceļrādis leģendārajā jūdu izceļošanā no Ēģiptes, saskatot tajā skaidri izteiktu NLO izpausmi. Tāds pats hipotētiskais piemērs esot tā dēvētās Jēkaba debesu kāpnes. Tāpat ārpuszemes izscelsmes iedabu attiecina arī uz “četrām dzīvām radībām”, kuras ievērojis Ecekiēls, kas “pārvietojušās kā rati” un “spīdējušas bronzā”. Simboli ērgļa, lauvas, bifeļa un cilvēka veidā sastopami ar senatnes Tuvo Austrumu bareljefos un atkal no jauna parādās saistībā ar tā dēvētajiem četriem evaņģēlistiem.

Bet, iespējams, gadījums ar Enohu ir visinteresantākais. Viņš paudis, ka viņš tāpat kā pravietis Ilija paņemts debesīs, no kurienes redzējis Zemi no augšas, no ļoti liela attāluma debesīs. Viņš Zemi aprakstījis kā sfēru. Enoha grāmata pieskaitāma tā devētajiem apokrifiem, kas savulaik dažādu iemeslu dēļ nav iekļauti galvenajā kompilācijā, tāpēc daudzi vēl joprojām apšauba šā dokumenta autentiskumu. Tostarp tā dēvēto Betlēmes zvaigzni un mākoni, kas “nācis pāri Jēzum”, pētnieki arī uzskata par ārpuszemes izcelsmes kosmisku parādību, turklāt drosmīgākie izvirza pieņēmumu, ka galvenais kristiešu pielūgsmes objekts pats arī ir citplanētiešu būtne.

Šveiciešu zinātnieks Ērihs fon Dēnikens un pēc viņa vēl ļoti daudzi pētnieki uzdrošinājās rakt jau krietni vien dziļāk, meklējot un atrodot tajā pašā Bībelē virkni faktu par senatnes NLO. Piemēram, Derības šķirstu viņi salīdzina ar elektrisko kondensatoru, Sodomas un Gomoras iznīcināšanu – ar atombombardēšanas rezultātu, leģenda par “dieva dēliem”, kas “aplaimojuši cilvēku meitas”, interpretēta kā apzināta starprasu krustošanas programma un tamlīdzīgi. Tāpat skaidrots arī Ilijas ugunīgo ratu fenomens, kam piemīt ievērojama loma citā jūdu mistiskajā macībā Kabalā, paziņojot, ka tas bijis visīstākais NLO. Bet “taisnības valdnieks” Melhisedeks pasludināts par absolūtu ārpuszemes izcelsmes būtni, un sastapšanās ar “eņģeļiem” pozicionētas kā kontaktēšanās ar kosmiskajiem ceļotājiem.

9. gadsimta “Mahonija”

Karolingu laika Lionas arhibīskaps Agobards detalizēti aprakstījis dažādas māņticības izpausmes, kas bijušas izplatītas zemnieku un tā dēvētās vienkāršās tautas vidū. Viens no tādiem stāstiem vēsta par noslēpumainām būtnēm – kaut kas līdzīgs silfīdiem jeb gaisa elementāliem –, kas nolaidušās no debesīm gaisa kuģos, zagušas cilvēkiem ražu un pat nolaupījušas pašus cilvēkus.

Daudzi zemnieki apgalvojuši, ka šie kuģi izmetuši enkurus tieši viņu māju jumtos, un pat uzrādījuši vietējās garīdzniecības pārstāvjiem tādas pietauvošanās pēdas. Agobards arī min leģendu par četriem silfīdiem, kurus zemniekiem izdevies sagūstīt un kuri vietējiem iedzīvotājiem pavēstījuši, ka ieradušies no valsts, vārdā Mahonija, kas atrodas kaut kur augstu debesīs. Vairāk gan neko neesot izdevies uzzināt, jo, kā pauž leģenda, saniknotais zemnieku pūlis esot šīs būtnes līdz nāvei nomētājis ar akmeņiem. Tiesa, Agobards pats visus šos stāstus uzskatījis par vistīrāko izdomu, kas nešaubīgi ir pretrunā ar Bībeles dogmām, jo tur taču ne vārda neesot bilsts par kaut kādu konkrētu valstību debesīs.

Fātimas parādība 1917. gadā

Viena no patiešām savdabīgākajām un neparastākajām parādībām 1917. gadā notika Portugāles pilsētā Fātimā, kuras aculiecinieki esot bijuši aptuveni 70 000 cilvēku, kuri apgalvoja, ka tajā mirklī Sauli aizsegusi dīvaina gaisma, kas sākusi griezties gluži kā rotaļu vilciņš. Viena daļa aculiecinieku paudusi, ka viņiem parādījusies kristiešu Jaunava Marija, turklāt ap viņu debesjumā tajā brīdī rosījušies vēl kaut kādi cilvēki jeb būtnes. Tiesa, “vaigā” Jaunavu gan esot sastapušas tikai divas mazas meitenītes, kuras vēlāk it kā esot nodevušas pāvestam parādības vēstījumu, par kuru pēc iepazīšanas ar tā saturu pontifiks esot juties ļoti aizkustināts.

Par ko bija runa? Jaunava Marija esot parādījusies cilvēkiem, lai paustu pareģojumu par komunistiskā režīma krišanu. Tiesa, vienlaikus būtne esot arī brīdinājusi, ka aptuveni 20. gadsimta beigās pāvesta vara sākšot jūtami ļodzīties. Nav gan īsti noskaidrots, par kuru no šiem pareģojumiem pāvests visvairāk juties aizkustināts. Tostarp vēl klīda runas, ka vēstījumā runāts arī par Otrā pasaules kara izcelšanos, par to, ka Jeruzaleme pieder jūdu valstij (tātad Izraēlai), kā arī pareģota gūzma citu kataklizmu un katastrofu, kas sagaida cilvēci līdz tūkstošgades beigām. Tostarp citi ļaudis vēlāk nākuši klajā ar paziņojumiem par to, ka izdziedēti no daudzām kaitēm, un šie brīnumi notikuši tieši Jaunavas Marijas parādīšanās laikā.

NLO uz Mēness

Līdz ar pirmajiem cilvēka lidojumiem uz Mēnesi sāka parādīties dažādas versijas saistībā ar Zemes pavadoni un NLO. Tiesa, versija par to, ka uz Mēness atrodas ārpuszmes izcelsmes civilizācijas pārstāvju bāze, kas kalpo kā savdabīgs NLO lidlauks, parādījās tikai vairākas desmitgades pēc šā fakta. Tās būtību veido tris galvenie punkti.

Pirmkārt, uzmanības centrā ir pirmais uz Mēness izkāpušais cilvēks Nīls Ārmstrongs. Ja agrāk viņa vārdu minēja galvenokārt saistībā ar teoriju par to, ka patiesībā amerikāņu kosmonauti realitātē nemaz nav izcēlušies uz Mēness un visi ar šo pasākumu saistītie dati ir vistīrākās raudzes falsifikācija, tad jaunajā versijā jau Ārmstronga klātbūtne uz Mēness vairs nav apstrīdēta. Toties ziņots, ka pastāv kaut kāda slepena informācija par patieso astronautu atrašanos uz Mēness, jo tur viņi redzējuši trīs lidojošos šķīvīšus un humanoīdas būtnes kosmiskajos skafandros. Atbilstoši šai leģendai, veicot mēģinājumu nodibināt ar šīm būtnēm kontaktu un nofilmēt NLO, noticis kaut kāds gaismas stara “šāviens”, kas nav nodarījis nekā slikta ne astronautiem, ne kosmosa kuģim un tā aprīkojumam, toties pilnībā sabojājis foto un videoaparatūru.

Otrs teorijas punkts pauž par to, ka visi nākamie amerikāņu lidojumi uz Mēnesi bijuši saistīti tikai un vienīgi ar nolūku nodibināt tur kontaktus ar citplanētiešim. Savukārt 70. gados pēkšņi pārtraukto ASV “Mēness programmu” skaidro salīdzinoši vienkārši: vai nu citplanētieši pametuši savu bāzi uz Mēness, vai arī augsti attīstīto ārpuszemes izcelsmes civilizāciju pārstāvji viennozīmīgi likuši saprast zemiešiem, ka nevēlas, lai tos traucē.

Savukārt trešais punkts saistībā ar teoriju par NLO uz Mēness izpaužas paziņojumā par to, ka valdība slepenībā tur prāvu skaitu Mēness virsmas fotoattēlu, kuros skaidri redzami ne tikai piezemējušies NLO, bet arī liels daudzums mākslīgas izcelsmes būvju, kuras tur neviens cits nevarēja izveidot kā tikai citplanētieši.

Meklējiet paši!

Iespējams, teorijai par NLO uz Mēness varētu būt vēl lielāka rezonanse, ja tās atbalstītāji spētu nākt klajā kaut vai ar pārīti nešaubīgi pārliecinošu argumentu. Cilvēka apziņa tomēr pieprasa kādu faktisku jeb vismaz loģisku apstiprinājumu tāda veida skaļiem paziņojumiem. Un tieši tāpēc arī tik populāra ir teorija par to, ka amerikāņu kosmonauti nemaz nav lidojuši uz Mēnesi, jo saistībā ar to sarūpēta gūzma pārliecinošu un zinātniski pamatotu argumentu sistēma.

Savukārt saistībā ar NLO uz Mēness nav neviena pat visniecīgākā pierādījuma vai argumenta, tikai kaili apgalvojumi par to, ka NASA līdzstrādnieki kaut kādos savos slepenajos ziņojumos un protokolos atsaucas uz kaut kādiem citiem slepeniem datiem par to, ko astronauti it kā esot kaut ko redzējuši uz Mēness. Proti, nav pat ne vismazāko uz objektivitāti pretendējošu liecību vai atsauksmju uz avotiem, no kuriem ņemts pamats šādu apgalvojumu izvirzīšanai.

Turklāt apšaubāma izklausās arī tēze par to, ka lidojumi uz Mēnesi pārtrūka tieši tāpēc, ka tur jau esot apmetušies citplanētieši, kuri nevienu citu tur nevēlas redzēt. Vispirms jau savādi ir tas, ka šīs tēzes atbalstītāji ignorē objektīvo realitāti, proti, “Mēness programma” bija ne tikai ASV, bet arī PSRS, un gan atsevišķi, gan visiem kopā tā prasījusi gigantiskus tēriņus – finanšu, tehnoloģiskos, intelektuālos un visus citus. Lielā mērā šī “kauja par Mēnesi” bija ideoloģiskā prestiža jautājums – kurš pirmais tur nostiprināsies, tāpēc pietiekami daudz datu bija abām pusēm. Kad kļuva skaidrs, ka amerikāņi sāk vinnēt šajā sacensībā, taču nekādas sajūtamas dividendes no lidojumiem uz Mēnesi negūst, tie vienkārši izbeidzās. Pārāk lieli, neattaisnojami tēriņi! Savukārt padomju speciālisti acīmredzot to bija sapratuši vēl agrāk.

Zinātnieki gan nekad nav nolieguši, ka Mēness apgūšana ir visnotaļ perspektīvs virziens, taču allaž vienprātīgi atzīst, ka pārskatāmā nākotnē cilvēcei nebūs atbilstošu resursu tam, lai bez sajūtamiem zaudējumiem īstenotu šo projektu.

SAISTĪTIE RAKSTI

Savukārt saistībā ar neskaitāmajām NLO un citplanētiešu radītajām būvēm uz Mēness, var teikt, ka pagaidām tas vairāk ir vēlamā uzdotais par esošo nekā realitāte. Speciālisti pauduši, ka 99% gadījumu šādas fotogrāfijas ir vai nu kļūdaini identificēti dabiskas izcelsmes objekti, vai vienkārši viltojumi.

Tiesa, pētnieki atstājuši vietu vismaz niecīgai daļai iespējamības, ka kaut kādas citplanētiešu pēdas uz Mēness tomēr varētu būt atrodamas. Kopš 2009. gada darbojas īpaša Mēness virsmas fotografēšanas programma, kas to veic gan no kosmosa, gan paša pavadoņa virsmas, un tajā iesaistīti ļoti daudzi cilvēki tīmeklī, tāpēc tagad jau uzkrāts liels daudzums augstas izšķirtspējas Mēness virsmas fotogrāfiju. Tāpēc zinātnieki, kuriem tā arī nav izdevies atrast pārliecinošas citplanētiešu pēdas uz Mēness virsmas, labprāt nodevuši šos meklējumus tiem cilvēkiem, kuri patiešām neglābjami aizrāvušies ar šo tēmu. Tāpēc arī vairojas tēzes un hipotēzes.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ziņas
“Valstij ir nospļauties! Dēls, pērkot ģimenes māju, neiesniedza vienu “papīru” un, samaksā četras reizes lielāku nodevu!” Lasītāja sašutusi par likumdošanu 73
18 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Kas notiek, ja tiek ignorētas VID vēstules? Stāsta VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Ilze Borance 15
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latviešu valodā dziedošajam japānim Masaki Nakagava notikusi nelaime 26
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Labāk rūgta patiesība, nekā saldi meli! Horoskopi 3.martam
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO, FOTO. “Tas, ko jūs pateicāt, ir šokējoši!”: publicētie kadri no prinča Harija un Meganas Mārklas intervijas Opras Vinfrijas TV šova 10
1 diena
Lasīt citas ziņas
IR
Ilmārs Randers
Ziņas
Gatavojamies nākotnes profesijām! Līdz 2025. gadam pusei no visiem šā brīža strādājošajiem vajadzēs pārkvalificēties
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Ziņas
Necilvēki tiesas zālē likuši apcietināt slimu, traumētu cilvēku un izmežģītai pēdai nav uzlikuši ne kompresi! Egila Līcīša feļetons 5
1 stunda
LA
LA.LV
Ziņas
Sauka: “Kad būs pavisam sūd*gi, Latvija saņemsies un būs Covid-19 veiksmes stāsts. Atceraties 2008. gadu?” 3
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Otrdien Latvijā reģistrēti 919 jauni Covid-19 gadījumi. Viens no 16 mirušajiem bijis vecumā no 30 līdz 39 gadiem 5
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
Kļūs krietni aukstāks un snigs. Laika prognoze ceturtdienai
15:43
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
Pirms 30 gadiem notika Vislatvijas aptauja par valsts neatkarības atjaunošanu
15:36
GN
Gints Narogs
Ziņas
NHL labu tempu uzņēmis Sanhosē “Sharks” uzbrucējs Rūdolfs Balcers
15:31
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Pirmo reizi vēsturē karaliene Elizabete II un viņas vīrs princis Filips tiks “izšķirti”
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. “Goda vārds, tagad teātrī neviens tā nedara!”: Lauris Dzelzītis raidījumā taisnojas par aktieru bohēmisko dzīvesveidu
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ziņas
“Trauksmes poga nenostrādāja!” Drosmīga pārdevēja Mažeiķos tiek galā ar bruņotu laupītāju 6
6 stundas
LA
LA.LV
Veselam
“Lielbritānijā jau gatavojas ceturtajam Covid-19 vilnim!” Skudra min, vai Latvijā varētu veidoties Krievijas vakcīnas melnais tirgus 27
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO, FOTO. Dziedātāja Anna Sedokova ar asarām acīs pamet Maksima Galkina TV šovu, jo redzētais aizvainojot viņas vīru, Jāni Timmu 1
3 stundas
KD
Krista Draveniece
Veselam
„Pārmērīgi dzenoties pēc ideālas dzīves, laimes vietā saņemam veģetatīvo distoniju!” Psihoterapeits Ivars Bauls par 21. gadsimta populārākajiem traucējumiem
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Pašmāju seriāls “Viņas melo labāk” atgriezies ar iemīļotiem latviešu aktieriem: kādas lomas viņi atveidos?
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Puntulis ievēlēts par Dziesmu un deju svētku padomes priekšsēdētāju 7
2 stundas
LA
LA.LV
Veselam
“Datus no manavakcina.lv neesam saņēmuši, visus apzvanām paši,” ģimenes ārsts atklāj, kā patiesībā notiek vakcinēšana 21
5 stundas
MB
Madara Briede
Praktiski
Kad un kam ir jāiesniedz ienākumu deklarācija?
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
Pērn vasarā svinētā Covid-19 atvadu ballīte izrādījās pāragra. Čehija koronavīrusa bedrē un ļoti skarbu ierobežojumu pieņemšanā 6
8 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Zeltainas vistas kotletītes ar Parmezāna sieru un zaļumiem: izcep uzreiz vairāk!
2 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Andris Bačkurs: Mūs uzskata par zagļiem, dzērājiem un cilvēkiem, kas nemācēs pareizi izmantot 500 eiro. Cik tuvu bezdibenim ir valdības kuģis? 9
4 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
5 populārākie grīdas segumi mājoklī: kā neapmaldīties piedāvājumā?
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latviešu valodā dziedošajam japānim Masaki Nakagava notikusi nelaime 26
1 diena
LE
LETA
Kokteilis
Eiropa ir saņēmusi atbildi! “Eirovīzijas” organizatori paziņo, kā šogad norisināsies dziesmu konkurss 13
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO, FOTO. “Tas, ko jūs pateicāt, ir šokējoši!”: publicētie kadri no prinča Harija un Meganas Mārklas intervijas Opras Vinfrijas TV šova 10
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Tālis, Tālavs un Marts
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. “Lāsmiņa ir riktīga pa******”: par savu varoni “Limuzīnā Jāņu nakts krāsā” saka Diāna Zande 8
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Bijušajam Rīgas mēram Oļegam Burovam priecīga ziņa – ģimenes pieaugums 4
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Ir divi varianti – izcila vai blonda!” Šuplinska atklāj, ko plāno darīt pēc ministra krēsla atstāšanas 30
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
No ceturtdienas Latvijā gaidāms aukstuma vilnis. Cik ilgs tas būs? Toms Bricis par laiku šonedēļ un turpmāk 2
2 dienas
IB
Indulis Burka
Praktiski
5 lietas, kas jāzina katram par sulu tecināšanu: kad un kā?
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Kad jāsēj skābenītes? 1
1 diena