Eksperts: Mēs esam ļoti liekulīga sabiedrība – ko negribam, to neredzam! 64

Raidījumā “Kārtības rullis”, Dans Titavs, sabiedrisko attiecību kompānijas “Titava laboratorija” vadītājs, izsaka viedokli, ka latvieši ir ļoti liekulīga sabiedrība!

Reklāma
Reklāma
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
VIDEO. “Vai nu runājiet latviešu valodā, vai es nesaprotu!” Stingrs autobusa šoferis izpelnās pretrunīgu reakciju, atsakoties apkalpot sievieti ar bērnu
Lasīt citas ziņas

Diskutējot TV24 raidījumā kopā vēl ar tādiem viesiem kā politologiem Filipu Rajevski un Mārtiņu Dauguli, un politisko procesu apskatnieku un rakstnieku Jurģi Liepnieku par aplokšņu algu tēmu, Dans Titavs izteicās: “Jebkurš cilvēks negrib maksāt nodokļus. Mēs vēsturiski esam gatavi zagt no valsts, tāpēc, ka ja mēs zogam no PSRS, tad viss ir kārtībā. Līdz ar to, attiecības ar cilvēku un valsti ir tādas, ka mēs joprojām esam gatavi no valsts nozagt, nesamaksāt.”

Raidījuma vadītājs Armands Puče jautāja, vai pārmaiņu laiks Latvijas politikā, ņemot vērā pēdējā laika satricinājumus, nav gaidāms?

CITI ŠOBRĪD LASA

Dans Titavs atbildēja: “Mēs, pirmkārt, esam ļoti liekulīga sabiedrība, ko mēs negribam redzēt, to mēs neredzam!”

Turpinot komentāru, viņš norādīja, ka ne par velti partijām ir melnās kases. “Kāpēc eksistē partijām melnās kases? Jo ziedot oficiāli partijām ir grēks.” Viņš ir pārliecināts, ka ļoti daudzi maksā partijām skaidrā, jo nevēlas publiskoties, lai netiktu nozākāti.

Pārmaiņas Latvijas politikā ir atkarīgas, viņaprāt, no visas sabiedrības kopumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.