Miglas rīts Slokas ezera takā

FOTO. Iemūžināts sirreāls skats – miglas burvība Slokas ezera takā 17

Šorīt Slokas ezera taku ieskāva bieza migla, veidojot īpaši sirreālu skatu. Dumbrāja melnalkšņu sezonālā applūšana padarīja ainavu vēl noslēpumaināku. Miglas rīta burvību iemūžināja Jūrmalas pašvaldības fotogrāfs Artis Veigurs.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13
Lasīt citas ziņas

Slokas ezera apkārtnē loku met 3,1 km gara pastaigu taka – ideāli piemērota nesteidzīgai pastaigai, kas atrodas nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas. Tā sākas un beidzas pie Slokas ezera, netālu no septiņus metrus augstā putnu vērošanas torņa, kurā var nodoties putnu vērošanai. Pastaigu maršrutu iespējams mainīt un, dodoties tālāk pa citiem taku posmiem, ērti var nokļūt līdz Melnezeram un Ķemeriem.

Ezerā mājvietu radušas vairākas aizsargājamas ūdensputnu sugas. Tur spēkus uzkrāj arī migrējošie putni, tāpēc sevišķi putnu migrācijas laikā pavasaros un rudeņos šī taka ir īsts dārgums putnu vērotājiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vislabāk pastaigu sākt no Slokas ezera putnu torņa puses, jo dotajā brīdī taka otrā galā ir applūdusi, tāpēc, dodoties pastaigā, vērts padomāt par ūdens necaurlaidīgiem apaviem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.