FOTO. Ķirbji, kūkas, sieri, kartupeļi un citi rudens labumi – visīstākā latvietības sajūta un garša Straupes Zirgu pasta tirdziņā 17
Linda Tunte

Straupes Zirgu pasta 1. oktobra tirdziņš

Katra mēneša pirmajā un trešajā svētdienā Straupes Zirgu pastā notiek tirdziņš, kuram, šķiet, līdzīgu Latvijā grūti atrast. Turp noteikti ir vērts doties ne tikai iepirkties, bet arī sastapt fantastiskus cilvēkus, kuri audzē un ražo brīnumainas lietas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Šīs nedēļas tirdziņš bija veltits ķirbjiem, tāpēc tie bija pieejami īpaši plašā sortimentā, taču kopumā ir sajūta, ka tieši rudens tirdziņi ir viskrāsainākie un bagātīgākie. Gribas nopirkt un izgaršot teju visu.

Īsta latviešu rupjmaize, bioloģiski radīti piena produkti, rudens krāsainie dārzeņi, kaņepju sviests, kūpinājumi, kūciņas, vīni, olas, sklandrauši, rudens avenes.. un vēl, un vēl.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tur pieejami ne tikai gardumi – arī dažādi metālizstrādājumi, koka priekšmeti, māla trauki, adījumi, rotaslietas utt. Viss tapis tepat – mūsu Latvijā. Viss ar pievienoto vērtību.

Straupes tirdziņš notiek vienmēr tajā datumā, kad paredzēts. Vai līst vai putina, vai ir svelme vai sals līdz mīnus 35 grādiem – neviens tirdziņš nav bijis un netiks atcelts.

Pārdevējiem ir ierobežots vietu skaits un prece tiek atlasīta, tāpēc jāpiesakās iepriekš. Ja vairāki pārdevēji piedāvā vienādi kvalitatīvus produktus vai preces, priekšroka tiek dota vietējā novada iedzīvotājiem.

Nākamais tirdziņš Zirgu pastā notiks 15.oktobrī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.