Kokteilis
Apbrīno

FOTO. Noskaidrots, kāda mamma saviem trim bērniem patiesībā ir Keita Midltone0


Keita Midltone kopā ar savu meitu, princesi Šarloti.
Keita Midltone kopā ar savu meitu, princesi Šarloti.
Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Lielbritānijas princis Viljams un viņa mīļotā sieva Keita Midltone ir trīs bērnu vecāki – viņu ģimenē aug princis Džordžs, kas nesen nosvinēja savu septīto dzimšanas dienu, princese Šarlote, kurai ir 5 gadi un visjaunākais princis Luiss, kuram ir 2 gadi. Zināms, ka Keita, par spīti tam, ka aktīvi pilda pienākumus britu karaliskajā ģimenē, tieši tāpat kā savulaik viņas vīra mamma, princese Diāna, pati arī audzina savus bērnus un veltī viņiem daudz laika.

Keita ne reizi vien intervijās atklājusi, ka bērniem mājās ir pienākumi, kā arī atklājusi, ka neļauj viņiem bezgalīgi skatīties televizoru vai kā citādi bezmērķīgi pavadīt laiku. Viņa māca apgūt viņiem dzīvē noderīgas lietas, tā, piemēram, viņi kopā cep kūkas un pavada laiku dārzā, kur Keita atvasēm māca un motivē apgūt arī dažādus dārza darbus.

Tāpat arī Kembridžas hercogiene aktīvi iesaistījās bērnu mācību procesā, kad Lielbritānijā, tāpat kā citviet pasaulē, Covid-19 epidēmijas dēļ tika slēgtas skolas, kā rezultātā princis Džordžs un princese Šarlote mācību vielu apguva mājās. Kā vairākās intervijās bija izteikušies prinča Viljama un Keitas draugi, tad Keita esot bijusi ļoti stingra mamma un nekādas “atlaides” mācībās nevienam nebija piešķīrusi.

Žestu valodas psiholoģijas speciālisti izanalizējuši Keitas ķermeņa valodu saskarsmē ar bērniem un noskaidrojuši, ka viņa ir prasīga un stingra, taču ļoti mīloša mamma, kurai šad tad patīk arī pajokoties. Speciālisti akcentējuši, ka ne tikai fotogrāfijās un video, kurās hercogiene ar bērniem redzama sabiedrībā, bet arī brīvā laika bildēs redzams, ka viņa vienmēr izmanto acu kontaktu, sarunājoties ar bērniem, kā arī pieskārienus.

Saistītie raksti

Komunikācijā ar bērniem redzams, ka vissarežģītākais raksturs ir meitai – princesei Šarlotei, tomēr arī ar meitenītes audzināšanu Keita Midltone galā tiek lieliski. Jāpiebilst, ka eksperti uzsvēruši arī prinča Viljama lomu ģimenes dzīvē, kurš pēc ekspertu domām, ir lielisks tētis un balsts rūpēs par ģimeni Keitai Midltonei.

Keita Midltone pavada laiku kopā ar saviem bērniem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
4 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
8 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ar amonija nitrātu Latvijā ir saistīti 13 paaugstinātas bīstamības objekti
2 stundas