FOTO: Kempings “Miķeļbāka”/Facebook

FOTO. Pie Miķeļbākas izskalots nezināms “jūras iemītnieks”: “Vai ir kāds, kurš zina, kas šis ir?” 0

Pievieno LA.LV

Nesen daudzus apmulsināja kempinga “Miķeļbāka” ieraksts soctīklos, kuram pievienotas fotogrāfijas. Viņi lūdza palīdzību, lai atpazītu no jūras izskaloto iemītnieku. Vēlāk tika publiskota arī atbilde, kas tas īsti ir.

Mājas
Daudzi tās uzskata par krāmiem… Šīs 20 vecās lietas jūsu mājās var būt vērtas veselu bagātību 11
9 “vecmodīgi” astoņdesmito gadu bērnu hobiji, kas pēkšņi atkal kļuvuši stilīgi
Izcērt mežus, ved karavīrus un būvē kazarmas: jaunākie satelītattēli parāda, ko Putins dara pie Baltijas robežas 140
Lasīt citas ziņas

Sākotnējais ieraksts vēsta: “Vai ir kāds, kurš zina, kas šis par jūras iemītnieku šeit ir izskalots? 17.03.2025.”

Komentāros izskanēja dažādas versijas, jo izskaloto dzīvnieku atpazīt nav viegli. Dažiem šķita, ka tas ir suns, citiem – ka govs, aita, lācis, mežacūka utt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēlāk sekoja turpinājums: “Apsveicu visus tos, kuri rakstīja – suns. Diemžēl nevaru iepriecināt ar pareizām atbildēm, kuri teica – govs, aita, lācis, mežacūka, buks, blusa, lauva! Tomēr jāpiekrīt, fantāziju un izdomu pietiek! Par šo nelāgo notikumu ziņoju novada domei, un savukārt, dome organizēs suņa mirstīgā ķermeņa savākšanu. Diemžēl, nav zināms suņa liktenis. Cerams, suns nav bijis mocīts, savā pēdējā dzīves mirklī, un nav miris vardarbīgā nāvē!”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.