Gordons: Es redzu Krievijas sabrukumu. Tās valstis, kurām nebūs slinkums, nāks pakaļ savām okupētajām teritorijām 0

Līga Abakuka, TV24

“Es redzu Krievijas sabrukumu. Tās valstis, kurām nebūs slinkums, nāks pakaļ savām okupētajām teritorijām. Līdz 2014.gadam Krievija bija plaukstoša valsts, Maskavā bija tik daudz naudas, bet, nē, Putina laikā, kad krievi sāka “uzaudzēt taukus”, tie kļuva agresīvi un nekaunīgi kā lopi.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Nevar iet un ņemt svešu domājot, ka par to nekas nebūs. Būs!” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” savas pārdomas izteica Ukrainas mediju vides vadošais žurnālists Dmitrijs Gordons.

Runājot par simboliem, arī par somiem un zviedriem, Gordons ir pārliecināts, ka šīs valstis kara spiediena ietekmē pievienosies NATO, bet žurnālists arī atgādināja to, ko viņš visiem atkārto un atkārto jau sen – viņš redz Krievijas sabrukumu, jo tā nevarot vairs turēties kopā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Somiem ir nesadziedēta rēta par okupēto teritoriju, tā nāks tai pakaļ, pietuvojoties Sanktpēterburgai tuvu, jo tuvu, kā agrāk. Karēlai ir jābūt gatavai. Vācija ies pakaļ Kēnisbergai, kas šobrīd ir Kaļiņingradas apgabals.

Japāņi pateikuši, ka Kuriļu salas ir viņu zeme, ko ir okupējuši krievi. Es nešaubos, ka Japāņi atnāks pakaļ arī Sahalīnai. Visas valstis, kurām nebūs slinkums, ies pakaļ savām okupētajām teritorijām,” pārliecināts ir Ukrainas žurnālists.

Krievija pati sev esot izvēlējusies šādu vēsturi. Līdz 2014.gadam tā bija plaukstoša valsts, kur Maskava bija viena no labākajām pilsētām pasaulē.

“Kāda Ņujorka? Maskavā bija tik daudz par naftu un gāzi nopelnītas naudas. Milzīgas naftas un gāzes cenas – dzīvo un priecājies, bet, nē, – “mēs esam vareni”, “visus savā priekšā nolieksim”, “atkārtosim”, “ko tie tur hoholi…baltieši, poļi – tiem jau sen vajag sadot”.

Šī Krievijas “putra galvā” – visu laiku lien laukā. Kad viņi bija nabagi Jeļcina laikā, tas viss viņos snauda, bet Putina laikā viņi sāka “uzaudzēt taukus”, atmodās agresija, nekaunība, lopiskums.

Ar šo viņi sevi arī apglabās. Dzīvoja labi – nepatika, tagad, lai dzīvo slikti. Nevar iet un ņemt svešu, domājot, ka par to nekas nebūs. Būs!”

SAISTĪTIE RAKSTI