Igors Rajevs: Azerbaidžānas un Armēnijas konflikts no iesaldēta atkal kļūs par karstu 19

“Svarīgs notikums, kas notika šonedēļ – Krievijas tā saucamie miera spēki uzsāka atkāpšanos no Kalnu Karabahas. Diemžēl tas arī neko labu mums nesola. Var patikt, var nepatikt, bet kaut kāds stabilizācijas elements šim spēkam tur bija,” TV24 raidījumā “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” saka Saeimas deputāts (frakcijām nepiederošs), Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs, Nacionālo bruņoto spēku rezerves pulkvedis Igors Rajevs.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Militārais analītiķis uzskata, ka Azerbaidžānas un Armēnijas konflikts pēc kāda laika no iesaldēta atkal kļūs par karstu:

“Mēs zinām, ka tur tās domstarpības starp divām valstīm ir nopietnas. Sākotnējā Armēnijas uzvara 1990. gada sākumā, kad viņi dabūja kādu teritoriju sev, tas bija viens. Tagad ir atriebības laiks priekš Azerbaidžānas, jo Azerbaidžāna ir kļuvusi militāri būtiski spēcīgāka par Armēniju, daudz jaunāki un modernāki bruņotie spēki, ko viņi arī parādīja nesenajā konfliktā, iegūstot daļu no teritorijas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Diemžēl es domāju, ka tā lieta turpināsies, un tas būs vēl viens konflikts. Ukrainai nekādā gadījumā tas nenāk par labu, jo tas ir jauns konflikts, kas novirza informatīvo komponenti nost no Ukrainas, daļēji novirzīs arī politisko uzmanību un arī kaut kādā veidā militārā palīdzība, iespējams, arī uz to virzienu ies,” prognozē Rajevs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.