Krievijas Aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu.
Krievijas Aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu.
Foto – AFP/LETA

Krievija NATO paplašināšanās dēļ veidos jaunas armijas bāzes rietumu pierobežā 0

Krievija veidos jaunas armijas bāzes valsts rietumos, reaģējot uz NATO paplašināšanu, piektdien paziņojis Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Lasīt citas ziņas

“Līdz gada beigām Rietumu kara apgabalā tiks izveidotas 12 armijas daļas un apakšvienības,” Aizsardzības ministrijas kolēģijas sēdē sacīja ministrs.

Tiek plānots, ka armija vēl šogad saņems vairāk nekā 2000 mūsdienu ieroču un militārās tehnikas vienību, viņš piebilda.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievija 24.februārī sāka pilna mēroga karu pret Ukrainu, kas izraisījis šoku visā pasaulē.

Somija un Zviedrija, kas gadu desmitiem bijušas ārpus militāriem blokiem, nolēmušas lūgt uzņemt tās NATO, neraugoties uz Kremļa draudiem.

SAISTĪTIE RAKSTI