Krievu propaganda ziņo, ka rīt notiks baltkrievu iebrukums Ukrainā. NBS kapteinis par situāciju Baltkrievijā 0

Pievieno LA.LV

“Tur notiek interesantas lietas,” tā situāciju Baltkrievijas pierobežā raksturoja NBS kapteinis, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Pasaules tirdzniecībai draud jauns trieciens: Irāna gatavojas spert nākamo soli
Šo “pacientu” vairs nevar glābt: Krievija beidzot atzinusi neizbēgamo
“Es to atveru uz visiem laikiem!” Tramps nāk klajā ar svarīgu paziņojumu 1
Lasīt citas ziņas

Viņš stāsta, ka pierobežā visu laiku notiek Baltkrievijas karaspēka kustība, radot draudus Ukrainai. Ukraiņu izlūkošanas novērtējums ir, ka draudi pastāv, bet tuvākajā laikā reāla iebrukuma nebūs.

Slaidiņš norāda, ka ir aktivizējusies Krievijas propaganda, kas vēsta, ka iebrukums no Baltkrievijas teritorijas Ukrainā būs rīt, 2. jūlijā, plkst. 4.00 no rīta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš uzsver, ka šāda informācija tiek izplatīta ar vienu uzdevumu – radīt ažiotāžu, lai iespējami plašākā teritorijā izmētātu ukraiņu rezerves, nepieļaujot to pārdislocēšanu uz Austrumu fronti.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI