Latvijas čempioni “Kurbads” dalību IIHF Kontinentālajā kausā noslēdza ar uzvaru pār Francijas klubu “Lions”.

“Kurbads” Eiropas durvis aizver ar uzvaru 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Kurbads” svētdien Francijas pilsētā Lionā ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālās kausa izcīņas trešās kārtas noslēdzošajā spēlē uzveica latviešu uzbrucēju Artūra Mickeviča un Martina Lavrova pārstāvēto mājinieci Lionas “Lions”.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt

Vārtus Latvijas komandas labā guva Jēkabs Rēdlihs, Elizers Šerbatovs un Edgars Homjakovs.

Lai arī mājinieci vadībā pirmajā trešdaļā izvirzīja Raiens Verbīks, tomēr pieredzējušais Rēdlihs vēl pirmo 20 minūšu laikā paguva rezultātu izlīdzināt. Otrais spēles nogrieznis aizritēja bez vārtu guvumiem, bet trešajā trešdaļā Šerbatovs un Homjakovs nepilnu trīs minūšu laikā panāca 3:1.

To rīdziniekiem izdevās nosargāt par spīti tam, ka Kails Eserijs vienus vārtus atguva nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām. “Kurbads” līdz ar to izcīnīja pirmo uzvaru šajā turnīrā un nepalika pēdējā vietā četru komandu konkurencē.

Savukārt pirmo vietu grupā izcīnīja Kazahstānas čempione Kokšetau “Arlan”, kas svētdien ar 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) pārspēja Baltkrievijas komandu “Gomeļ”.

Pirmajā mačā “Kurbads” ar 2:6 piekāpās “Gomeļ”, bet sestdien ar 3:4 pagarinājumā zaudēja arī “Arlan”.

Arī “Lions” zaudēja abās iepriekšējās spēlēs, jo vispirms ar 1:2 pēcspēles metienos piekāpās “Arlan”, bet sestdien ar 1:2 zaudēja “Gomeļ” hokejistiem.

Ar septiņiem punktiem turnīrā uzvarēja “Arlan”, kam ar sešiem punktiem sekoja “Gomeļ”. “Kurbads” tikmēr ar četriem punktiem finišēja trešajā pozīcijā, bet Lionas vienība ar vienu punktu palika pēdējā vietā.

Finālposmā iekļuva divas labākās D grupas komandas.