Kurš vispār sklandrausi pieteica kā labāko Latvijas ēdienu?! Eksperts smejas, ka ne bukstiņputru, ne zirņus ar speķi nedrīkst nekur “sūtīt!” 76

Es tiešām nezinu, kurš sūtīja sklandrausi un pieteica to kā tādu Latvijas labāko, izcilāko ēdienu!!! Sklandrausis patiešām ir specifisks, es arī bukstiņputru nepieteiktu starptautiskajiem saraktiem, tāpat arī pelēkos zirņus ar speķi es nekad nevirzītu kā Latvijas īpašākos ēdienus, tā TV24 raidījumā Latvijas labums” smējās Jānis Jenzis, Latvijas Restorānu biedrības prezidents.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Sklandrausis ir specifisks, ir daudz pakaļdarinājumu un sklandraušus izstrādājumu. Bet gadās arī zirņi ar speķi ne visai garšīgi un tie mēdz būt dažādi.

“Man liekas, ka es esmu trāpījis uz brīnišķīgām Kurzemes saimniecēm, kas ļoti kvalitatīvi taisa sklandraušus. Bet varbūt Latvijai neizdevās nosūtīt tos pašus labākos raušu paraugus? Mēs vienkārši pieteicām vizuālo bildi un recepti. No tā varbūt cilvēki izsecināja, ka diez kas tas nav un ielika zemus punktus,” turpina smieties eksperts.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kā tas būs konkurencē zosu aknu pastēte un sklandrausis!?”

Jenzis pieņem, ka tie cilvēki, kas seko, piemēram, gastronomijas tūrisma topiem un notikumiem, šim topam neseko un neatsauks savas vizītes uz Latvijas restorāniem.

Šis Jenzi vedinājis domāt par citu problēmu, ka bieži vien mēs paši kaut kā mēģinām atrast visu, meklējam tās negācijas, un ar to meklēšanu mēs piesaucam un tās arī realizējas, un notiek, tāpēc es domāju, ka nevajag sevi knābāt, kaimiņu knābāt, bet domāt, ko mēs visi kopā varam darīt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.