“Mēs esam kara apstākļos, kāpēc mums kaut kas būtu tai krievu opozīcijai jāpiedāvā?” žurnāliste ir neizpratnē 80

“Mēs esam kara apstākļos, kāpēc mums kaut kas būtu tai krievu opozīcijai jāpiedāvā?” tā TV24 raidījumā “Preses klubs” NEPLP lēmumu anulēt apraides atļauju Krievijas neatkarīgajai TV programmai “Doždj” (“Дождь”/”TV Rain”) komentēja žurnāliste Daina Jāņkalne.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā 10
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

“Es domāju, lai neradītu sarežģījumus mums, viņi var raidīt no kādas citas valsts. Mēs jau viņus neaizveram. Mēs vienkārši palūdzām viņus aiziet no Latvijas teritorijas,” viņa piebilda.

Viņasprāt, mēs ilgus gadus esam grimuši ilūzijās, ka ar lielkrievu šovinistiem varam runāt, ka ar viņiem var vienoties par lojalitāti pret mums, bet diemžēl tā nav.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jāņkalne atgādina skandalozo “Doždj” interviju ar Rīgas mēru Mārtiņu Staķi, kas, viņasprāt, pierādīja, ka antiputiniskie žurnālisti joprojām ir lielkrievu šovinisti attiecībā pret mazākām valstīm, mazākām nācijām, tostarp Latviju.

Sarunā iesaistās arī “Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, jautājot, kurā pusē tad viņi vairāk ir – pret Putinu vai ar?

Žurnāliste norāda ka viņa negrib domāt, kurā pusē vairāk viņi ir: “Viņi ir mediji un mediji pasauli atspoguļo pēc iespējas objektīvu. Viņiem tajā objektīvajā redzējumā, acīmredzot, ir savas robežas.”

“Es tiešām domāju, ka viņi lieliski izdzīvos arī bez Latvijas atbalsta,” pārliecināta ir Jāņkalne. Viņa uzsver, ka šobrīd mums visiem spēkiem ir jāatbalsta Ukraina.

Savukārt, Rēvalds uzskata, ka viņi karoja mūsu pusē pat, ja viņi nebija kristāldzidri: “Man tomēr liekas, ka mēs zaudējam sabiedrotos.”

Viņš piebilst, ka, protams, “Doždj” ir ar savām īpatnībām, mazliet savādāku skatu atsevišķos, taču, viņaprāt, ne vitāli svarīgos jautājumos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.