Latvijā
Kriminālziņas

Nemanāmi atvēra sievietes mugursomu un izvilka maku. Centrālās stacijas tuneļa zagļi atkal uzdarbojas0

Foto: LETA

Valsts policija aizturējusi agrāk sodītu vīrieti par sievietes apzagšanu Rīgā, Centrālās stacijas tunelī, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

12.septembrī kabatzaglis nemanāmi atvēra kādas gājējas mugursomas kabatu un no tās izvilka maku ar naudu un dokumentiem. Pēc brīža, pamanot, ka ir apzagta, cietusī vērsās policijā.

Informācijā par notikušo nodota Valsts policijas Kabatzādzību apkarošanas grupai, kas todien veica darba pienākumus kabatzādzību apkarošanas jomā Rīgas centrā.

Likumsargi noskaidroja sievietes pārvietošanās maršrutu un ieguva videonovērošanas kameru ierakstus, kuros bija redzams zādzības brīdis. Pēc video ierakstiem policisti atpazina iespējamo zagli, jo viņš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā un sodīts par kabatzādzībām.

Vēlāk tajā pašā dienā policisti kamerās redzamo vīrieti pamanīja Merķeļa ielā.

Tobrīd viņš novēroja iedzīvotājus, iespējams, ar mērķi atkal izdarīt noziegumu. Turklāt vīrietis centās zem sola noslēpj kādu maisiņu. Policistiem pārbaudot maisiņa saturu, atklājās, ka tajā atrodas iepriekš minētajai sievietei nozagtais naudas maks un dokumenti.

Aizdomās par zādzību vīrietis aizturēts un nogādāts policijas iecirknī. Pie viņa atrasta arī nozagtā nauda.

Saistītie raksti

Policija atgādina, ka visbiežāk kabatzādzības tiek izdarītas sabiedriskās vietās – sabiedriskajā transportā, to pieturvietās, gājēju tuneļos, stacijā un citviet, tāpēc šajās vietās jāievēro īpaša piesardzība.

Vērtīgas mantas nav ieteicams glabāt mugursomā vai ārējās kabatās. Rokassomas un plecu somas jānēsā priekšpusē un pēc iespējas jāpietur ar roku.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.