Rīgas autoosta. Ilustratīvs attēls
Rīgas autoosta. Ilustratīvs attēls
Foto: Paula Čurkste/LETA

Pirmdien atcelti vairāki autobusu reisi visā Latvijā… Kāpēc? 32

Pasažieru pārvadātāji ar autobusiem pirmdien atcēluši vairākus reisus visā Latvijā, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Tostarp SIA “Norma-A”, kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu “Ecolines”, sliktu autoceļa apstākļu dēļ ir atcēlusi reisu Ezere-Ruba-Auce-Rīga, kas bija plānots plkst.6.50, reisu Rīga-Ventspils, kas bija plānots plkst.8.40 un reisu Ventspils-Rīga, kas plānots plkst.13.10, savukārt autobusu šofera trūkuma dēļ kompānija ir atcēlusi reisu Rīga-Smiltene-Gulbene-Balvi, kas bija plānots plkst.8.30.

Savukārt SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss” šoferu trūkuma dēļ pirmdien ir atcēlusi 14 reisus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kompānija atcēlusi reisu Vārpa-Basi-Kuldīga, kas bija plānots plkst.7.15, reisu Brocēnu centrs-Saldus, kas bija plānots plkst.7.15, reisu Saldus-Blīdene-Kaķenieki-Biksti-Blīdene, kas bija plānots plkst.7.30, reisu Kuldīga-Skrunda, kas bija plānots plkst.7.35, reisu Skrunda-Kuldīga, kas bija plānots plkst.8.40, kā arī reisu Priedaine-Mežvalde, kas bija plānots plkst.9.30.

Tāpat “Latvijas sabiedriskais autobuss” atcēlis reisu Priedaine-Mežvalde, kas plānots plkst.13.30, reisu Mežvalde-Priedaine, kas plānots plkst.14, reisu Priedaine-Mežvalde, kas plānots plkst.14.30, reisu Mežvalde-Priedaine, kas plānots plkst.15, reisu Priedaine-Mežvalde, kas plānots plkst.15.30, reisu Mežvalde-Priedaine, kas plānots plkst.16, reisu Priedaine-Mežvalde, kas plānots plkst.16.30, un reisu Mežvalde-Priedaine, kas plānots plkst.17.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Rīgas domes deputāts: Neviens vairs netic, ka Krievijā vara varētu mainīties vēlēšanu rezultātā
TESTS. Kādu pirmo iespaidu tu par sevi radi?
TV24
Kamēr deputāti jau gadiem sola stiprināt Latgales informatīvo telpu, pierobežā joprojām populāri Krievijas un Baltkrievijas televīzijas kanāli
TV24
Silenieks par Rietumu nespēju ātri piegādāt ieročus Ukrainai: “Muļļas, vienkārši muļļas!”