Foto: PA Images/Scanpix/LETA

Rīgā klātienes mācības visiem skolēniem varētu atsākties tikai 22.novembrī 20

Rīgas pašvaldības skolās klātienes mācības visiem skolēniem varētu atsākties 22.novembrī nevis 15.novembrī, kad tās atsāksies citu pašvaldību skolās, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Šodien notikusi sanāksme, kurā kopā ar skolu direktoriem izvērtēti drošības aspekti, epidemioloģiskā situācija skolās un citi faktori.

Papildus esot ņemts vērā, ka nākamnedēļ no 15.novembra līdz 17.novembrim būs tikai trīs mācību dienas, bet pēc sāksies valsts svētku brīvdienas un skolēni skolās atgriezīsies tikai 22.novembrī.
CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz ar to esot izlemts, ka Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs no 15.novembra līdz 17.novembrim mācības klātienē turpinās 1. – 3.klašu skolēni, bet 4. – 12.klašu skolēni turpinās mācības attālināti, lai klātienē skolās ierastos 22.novembrī.

Kā ziņots, no 15.novembra beigsies mājsēde un tiks atcelti vairāki Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi. Tostarp plānots skolās mācības atsākt klātienē.

Kā ziņots rīt plkst.11 notiks preses konference, kurā Rīgas domes amatpersonas informēs par pašvaldības piešķirto sabiedriskā transporta atlaižu atjaunošanas kārtību no 15.novembra un mācību procesa norisi no 15. līdz 17.novembrim, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.