Krievijas prezidenta vēlēšanas Krievijas vēstniecībā Rīgā, 17.03.2024

FOTO, VIDEO. Rīgā notiek protesta akcija pie Krievijas vēstniecības: pirmie “vēlēt” prezidentu ieradušies gados vecāki cilvēki 214

Krievijas prezidenta “vēlēšanās” Rīgā rīta pusē piedalās lielākoties vecāka gadagājuma cilvēki, novēroja aģentūra LETA.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Tiesa, laikā pēc plkst.10.30 pie Krievijas vēstniecības sākuši nākt arī jaunāki cilvēki.

Neskatoties uz Valsts policijas un Valsts robežsardzes svētdien pie Krievijas vēstniecības veikto stingro Krievijas valstspiederīgo uzturēšanās nosacījumu Latvijā ievērošanas kontroli, gara “vēlēšanās” piedalīties gribošo rinda vēl nav izveidojusies, liecina LETA novērojumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pretī agresorvalsts vēstniecībai notiek pikets, kura dalībnieki ir ieradušies ar Ukrainas karogiem. Kā novēroja aģentūra LETA, viens no piketa dalībniekiem bija ieradies ar spaini, kurā bija sarkans šķidrums, kas tika izliets pie vietas, kur robežsardze veic dokumentu pārbaudi, Jura Alunāna un Kalpaka bulvāra krustojumā.

Kā ziņots, Valsts robežsardzes amatpersonas pārbaudīs katra vēlētāja personu apliecinoša dokumenta, uzturēšanās tiesību apliecinoša dokumenta – vīzas vai uzturēšanās atļaujas – derīgumu termiņu un personas uzturēšanos Latvijā likumību.

Ja personas atteiksies atklāt savu identitāti un nesniegs informāciju amatpersonām, nepildīs amatpersonu likumīgās prasības, kā arī veiks citus pārkāpumus, tās tiks aizturētas un viņu atbildība tiks vērtēta ar visu likuma bardzību.

Šajā nedēļas nogalē Latvijas dienesti strādā pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu Latvijā sabiedrisko kārtību un drošību, kā arī Latvijas likumu ievērošanu, tai skaitā attiecībā uz noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanas un slavināšanas nepieļaujamību.

Tā dēvētās vēlēšanas, kas faktiski būs vienīgi izrāde pašreizējā diktatora Putina leģitimitātes kārtējai apliecināšanai, notiks no 15.marta līdz 17.martam. Saskaņā ar neatkarīgo tīmekļa izdevumu “Meduza” un “Vjorstka” ziņām, Kremlis amatpersonām izvirzījis uzdevumu nodrošināt, lai par 71 gadu veco Putinu būtu nobalsojuši vismaz 80% vēlētāju.

Pat nerēķinoties ar ierastajām manipulācijām ar balsu skaitīšanas rezultātiem un vēlētāju aktivitāti, nav ne mazāko šaubu, ka Putins kārtējo reizi tā dēvētajās vēlēšanās “uzvarēs”, paliekot amatā vismaz līdz 2030.gadam, jo Krievijā jau sen nepastāv nekāda reāla opozīcija un visi vērā ņemamie opozīcijas līderi vai nu bijuši spiesti atstāt valsti vai ielikti cietumā, bet opozīcijas redzamākais politiķis Aleksejs Navaļnijs tika nomērdēts cietumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.