Kristiāns Rubīns

Rubīns iemet pirmos vārtus sezonā un kļūst par spēles otro zvaigzni 0

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristiāns Rubīns svētdien Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, kā rezultātā viņš izpelnījās otrā zvaigznes godu, Toronto “Marlies” izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

“Marlies” savā laukumā ar 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) uzvarēja Sanantonio “Rampage”, svinot otro panākumu pēc kārtas.

Rubīns guva savas komandas pirmos vārtus, kas arī viņam pašam bija pirmie šajā sezonā. Savukārt rezultatīvu piespēli viņš atdeva trešā perioda noslēdzošajā minūtē, kad ripa tika raidīta jau tukšos vārtos. Aizsargs šajā spēlē reizi meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +3, kas bija labākais rādītājs starp visiem mača spēlētājiem.

Rubīns šosezon 16 spēlēs izcēlies ar vieniem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Pirmdien neviens no latviešiem laukumā nedosies, bet otrdien savā starpā tiksies Ņikita Jevpalovs un Matīss Kivlenieks, hokejistiem attiecīgi pārstāvot Lavālas “Rocket” un Klīvlendas “Monsters” vienības.

“Marlies” ar 37 punktiem 24 spēlēs Austrumu konferencē ieņem pirmo vietu.