“Šobrīd daudzi draugi vairs nav draugi.” Vārpiņš par pandēmijas ieguvumiem un zaudējumiem 104

Ne viens vien atšķirīgo uzskatu dēļ par Covid-19 pandēmiju ir pārrāvis ciešākus vai ne tik tuvus kontaktus. TV24 raidījumā “Kārtības Rullis” savas pārdomas par šo laiku pauž zvērināts advokāts Saulvedis Vārpiņš, apgalvojot, ka daudz kas ir mainījies mūsu uztverē.

“Pilnībā neaizsargāta!” Britu medijs nosauc vājāko valsti Eiropā cīņā pret Krieviju 1
Kokteilis
Ko stingri aizliegts darīt kapsētā, lai tevi “nepaņemtu līdzi” – noteikumi, kas noteikti jāievēro
TV24
Maestro Pauls: Vai no tās tantiņas, kas ceļmalā pārdod ābolīšus vai ķiršus, ir jāņem nodokļi? Nu lai viņa pārdod! Viņa no tā dzīvo!
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka ir daudz pozitīvo lietu, ko esam iemācījušies, piemēram, turpmāk varbūt biežāk mazgāsim rokas, kā arī esam iemācījušies strādāt attālināti.

Vārpiņš dalās pārdomās: “Šobrīd ir tā, ka ļoti daudzi draugi vairs nav draugi. Tagad ir ne tikai šī valodas problēma – dalīšanās pēc nacionālā principa, pēc valodas, bet arī jau pēc vakseri, antivakseri.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņam negribētos, lai šāda spriedze un šķelšanās sabiedrībā būtu neatgriezeniska, tāpēc pēc iespējas ātrāk jālabo garīgās traumas, lai daļa sabiedrības nenonāktu arī alkoholismā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.