Dāvis Bertāns

“Spurs” turpina vajāt neveiksmes 0

Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” turpina neveiksmju sēriju Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā, latvieša komandai zaudējot jau trešajā mačā pēc kārtas.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

“Spurs” ceturtdien viesos ar rezultātu 111:116 (28:29, 32:32, 24:30, 27:25) piekāpās Losandželosas “Clippers” komandai, ciešot piekto neveiksmi pēdējos sešos mačos.

Bertānam šajā mačā bija neliela loma, jo viņš laukumā bija tikai divas minūtes un 27 sekundes, kuru laikā aizmeta garām divus tālmetienus un tika pie vienas piezīmes. “Spurs” ar viņu laukumā ielaida par septiņiem punktiem vairāk nekā iemeta.

Sanantonio vienības rindās rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Demars Derouzens, 19 punktus guva Rūdijs Gejs, 17 punkti bija Braienam Forbsam, bet ar desmit punktiem un 16 atlēkušajām bumbām izcēlās Lamarkus Oldridžss.

Tikmēr laukuma saimniekiem 23 punktus sameta līgas labākais rezervists Lū Viljamss, 19 punktus guva Danilo Galināri, bet ar 18 punktiem atzīmējās Tobiass Heriss.

“Clippers” pirmajā puslaikā iekrāja 14 punktu pārsvaru, bet lielajā pārtraukumā devās tikai ar viena punkta handikapu (61:60). Bertāns laukumā bija otrās ceturtdaļas sākumā, aizmetot garām divus tālmetienus.

Arī otro puslaiku Losandželosas komanda atradās vadībā līdz 73 sekundes pirms pamatlaika beigām Oldridžs ar soda metieniem izlīdzināja rezultātu (107:107). Tiesa, vadību pārņemt “Spurs” basketbolistiem neizdevās un viņi cieta zaudējumu ar 111:116.

“Spurs” ar septiņām uzvarām 14 spēlēs Rietumu konferencē atkāpusies uz desmito vietu, kamēr “Clippers” ar deviņiem panākumiem 14 cīņās ir piektā.