Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Scanpix

“Tur ir bērnu stūrītis” – kādā Rīgas restorānā apmeklētāja mazais suns iekodis cita apmeklētāja bērnam 121

Elvis Strazdiņš savā “X” kontā publicējis satraucošu stāstu, ko viņam ar ģimeni nācies piedzīvot vienā no Rīgas restorāniem.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Elvis raksta: “Šodien biju restorānā, kurā ir bērnu stūrītis, kas nozīmē, ka tas ir paredzēts bērniem.

Kādā brīdī viens no maniem bērniem pieskrēja pie manis, un tajā brīdī viņam kājā iekoda kādas ģimenes mazais suns. Saimnieki pat nedomāja atvainoties vai kā citādi reaģēt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Man nav nekā svarīgāka par manu bērnu, tāpēc sacēlu traci. Pieprasīju, ka sunim liek uzpurni, ja tas kož. Tā ir bērnu (un ne tikai) drošība.

Ministru kabineta noteikumi Nr.266 nosaka, ka sunim, ja tas atzīts par bīstamu, jāvalkā uzpurnis. Ja šis suns kož, to būtu jāatzīst par bīstamu. Jūsu domas?”

Komentāros dusmīgais tēvs ievietojis arī foto ar bērna kāju, kurā gan redzams, ka par laimi kodums nav bijis dzīvībai bīstams, taču zilums uz kājas ir palicis.

Komentētāji aktīvi nostājas cietušo pusē, norādot, ka šādiem suņiem restorānos nav vietas.

Arī Andris Reizenbergs komentē: “Apmeklētāju drošībai ir jābūt ikvienas iestādes prioritātei, restorāna vadībai ir jākontrolē situācija, it īpaši, ja ļauj iet ar majdzīvniekiem un tas nav nekas slikts, bet Jūsu aprakstītā situācija nav normāla, tur vajadzētu atvainoties ne tikai suņu saimniekiem, bet arī restorānam.”

LA.LV sociālajos tīklos sazinājās arī ar restorānu, kurš pagaidām no plašiem komentāriem atturējās taču pauda nožēlu par notikušo: “Ļoti nožēlojam, ka tāda situācija radusies – tāds negadījums ir pirmo reizi restorāna pastāvēšanas laikā. Mēs uzturam kontaktus ar cietušo pusi, pagaidām gan nevaram vairāk komentēt situāciju, jo gaidām papildu informāciju no cietušā.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Rīgas domes deputāts: Neviens vairs netic, ka Krievijā vara varētu mainīties vēlēšanu rezultātā
TESTS. Kādu pirmo iespaidu tu par sevi radi?
TV24
Kamēr deputāti jau gadiem sola stiprināt Latgales informatīvo telpu, pierobežā joprojām populāri Krievijas un Baltkrievijas televīzijas kanāli
TV24
Silenieks par Rietumu nespēju ātri piegādāt ieročus Ukrainai: “Muļļas, vienkārši muļļas!”