Foto: REUTERS/SCANPIX
Foto: REUTERS/SCANPIX
Ilustratīvs foto.

Uzņēmuma “Ecodumas” veikalos pēc tiesas sprieduma izņem preci vairāku desmitu tūkstošu eiro apjomā 12

Izpildot tiesas spriedumu, šonedēļ SIA “Ecodumas” veikalos tika izņemta prece vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā. Pieaicinot tiesu izpildītājus un Valsts policijas darbiniekus, preces izņemšana notikusi 25 no 27 uzņēmuma veikaliem Rīgā un Liepājā, Valmierā un citās Latvijas pilsētās, tajā skaitā, muitas akcizēto preču noliktavā, tā informēja SIA “Pro Vape” biroja vadītāja Līga Zolberga.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Preču izņemšana notikusi, pamatojoties uz pagājušās nedēļas 6.septembra tiesas spriedumu. Tiesa lēmusi par labu Latvijas uzņēmumam SIA “Pro Vape” par pagaidu aizsardzības līdzekļu noteikšanu pirms prasības celšanas tiesā pret SIA “Ecodumas”.

Strīda būtība – pārkāpjot preču zīmes tiesības, lietuviešu uzņēmums SIA “Ecodumas” ražoja identisku preci SIA “Pro Vape” ražotajai un zem viņiem piederošās preču zīmes to tirgoja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat, Rīgas pilsētas tiesa 6.septembrī lēma apķīlāt SIA “Ecodumas” rīcībā, Latvijas teritorijā esošās elektroniskās cigaretes, to iepakojumus un reklāmas materiālus ar vārdisko apzīmēju “SALT BAR” kā arī aizliegt Latvijas teritorijā SIA “Ecodumas” un personām, kuru pakalpojumus atbildētājs izmanto vai personām, kuras sniedz pakalpojumus SIA “Ecodumas” importēt, eksportēt, uzglābāt reklamēt, izplatīt, piegādāt, pārdot, piedāvāt pārdošanai, nodot lietošanā par maksu vai bez maksas elektroniskās cigaretes ar vārdisko apzīmējumu “SALT BAR”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.