Vai Baltijas aizsardzības līniju var būvēt 10 gadus? Laika skaitīšana ir spekulācija, ir vienkārši jāsāk darīt, atzīst Pabriks 113

Pievieno LA.LV

Ņemot vērā, ka Latvijas Austrumu robežas izmaksas varētu būt ļoti nozīmīgs, aizsardzības ministrs Andris Sprūds nesen paziņoja, ka Baltijas robežas aizsardzības līniju izbūve varētu ilgt pat 10 gadu. Tas nav par daudz?! Tas galvenais jautājums, bet otrs – vai ir vērts mānīt sabiedrību, ka to var izdarīt ātrāk? Uz šo jautājumu TV24 raidījums “Ziņu top” aicināja atbildēt Arti Pabriku, bijušo aizsardzības ministru (2019-2022, 2010-2014).

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Es domāju, ka tāda gadu skaitīšana kopumā ir spekulācija pati par sevi, jo skaidrs, ka Rīga nekad nav gatava un bruņotie spēki vienmēr varēs savu kapacitāti uzlabot, tā savu atbildi iesāk politiķis.

“Tas, kas mums ir svarīgi, mums ir svarīgi pēc iespējas ātrāk ķerties klāt tieši pie šī darba, jo Igaunijas gadījumā šis 600 bunkuru jautājums nav tikai tāds viena pīle, kas ir izpūsta, bet viņi reāli sākuši kaut ko plānot un darīt,” pabriks vērš uzmanību uz kaimiņiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš domā, ka būtu svarīgi saprast, lai darbs pie nocietinājuma izbūves, pie bruņojuma iegādes, kas robežai vajadzīgs, pie mīnu jautājuma risinājuma, lai tas notiktu šodien, un mēs redzam, kādā kādā pakāpē visa minētā gatavība ir pēc gada, pēc diviem, pēc trīs – vai tas paņems, tik daudz laika.

“Pēc 10 gadiem jau būs pavisam citas prasības arī robežas aizsardzībai, arī tehnoloģiski, līdz ar to pateikt – pēc 10 gadiem būs gatavs, bet pēc 9 nebūs – es domāju, ka tā ir vienkārši spekulācija,” tā Rezumē politiķis.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.