VIDEO. Kaķene Bella ieguvusi rekordu par pasaulē skaļāko murrāšanu 9

Laimīgā un skaļā murrātāja kaķene Bella iekļuvusi Ginesa rekordu grāmatā. Viņa lauzusi rekordu par pasaulē skaļāko murrāšanu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

14 gadus vecajai Bellai vajadzēja murrāt skaļāk par 50 decibeliem, lai uzstādītu jauno rekordu. To viņa bez pūlēm arī izdarīja, sasniedzot 54,59 decibelus.

Pēc viņas īpašnieces Nikolas Spinkas vārdiem, Bellas unikālais talants ir gluži dabisks: “Viņa murrā visu dienu! Ja apkārt ir ēdiens vai mīļošanās, viņa vienmēr murrā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī skatoties televizoru – viņai patīk būt skaļākai par televīziju. Mans mūžībā aizgājušais vīrs vienmēr vaidēja par viņas murrāšanu, kas vakaros slāpēja televizora skaņu.”

Spinku ģimenei vienmēr ir bijušas aizdomas, ka Bella, iespējams, varētu būt skaļākā murrātāja pasaulē. Draugi un ģimene vienmēr pamana Bellas skaļo murrāšanu, visi komentē: “Kas tas par skaļo troksni? Ak, tas ir kaķis…”

Kādu dienu, pārlūkojot Ginesa rekordu grāmatu, Nikola un viņas meita nolēma pārbaudīt savu teoriju. Viņi savā tālrunī lejupielādēja lietotni, kas ierakstīja un izmērīja Bellas murrāšanu, pierādot, ka viņiem ir taisnība.

Oficiālā rekorda mēģinājuma dienā Nikola baidījās, ka Bella nevēlēsies uz pasūtījuma murrāt: “Viņa ir spītīga, veca kundze un dara, kā grib. Tā ļoti lielā mērā ir karalienes Bellas pasaule.”

Par laimi, tiklīdz viņa bija pabarota ar savu iecienītāko ēdienu, Bella bija gatava sākt mēģinājumu.

Bellas rekordskaļo murrāšanu ierakstīja un izmērīja neatkarīgi skaņu inženieri, un to apstiprināja Ginesa rekordu oficiālais tiesnesis Deivs Vilsons.

Nikola lepojās ar Bellu un ļoti priecājās, ka varēs šo ziņu pavēstīt saviem bērniem: “Viņi būs tik priecīgi, kad to dzirdēs. Viņi visiem stāsta, cik skaļš ir viņu kaķis!”

Lai arī tagad Bellai pieder (dzīva) mājas kaķa skaļākais murrāšanas rekords, mājas kaķa visu laiku skaļākās murrāšanas rekords joprojām pieder diviem citiem kaķiem – Smokijai un Merlina.

2011. gadā Lielbritānijā dzīvojošā Smokija murrāja ar pārsteidzošu skaļumu – 67,8 decibeliem, kas ir par 13,21 decibeliem skaļāk nekā Bella. Četrus gadus vēlāk viņas rekordu atkārtoja Merlina, kas arī dzīvoja Apvienotajā Karalistē, un viņas joprojām ir rekorda līdzīpašnieces līdz šai dienai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.