FOTO: Ekrānuzņēmums no video

VIDEO. “Mēs parūpēsimies, lai Krievija samaksātu par to, ko izdarījusi!” Izraēlas politiķis sola Krievijas telekanālā 136

Tiešraides laikā Krievijas pārvaldītajā televīzijas kanālā “RT News” Izraēlas politiskās partijas “Likud” biedrs Amirs Veitmans asi nosodīja Krieviju, paziņojot: “Mēs pabeigsim šo karu, mēs uzvarēsim, jo esam stiprāki. Pēc tam Krievija samaksās, ticiet man, Krievija samaksās.”

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

“Es saprotu, ka jums Krievija maksā algu, un saprotu, ka tā ir Krievijas propaganda, taču jums jābūt ļoti uzmanīgiem, jo, ļaujiet man jums pateikt, mēs uzvarēsim un, ticiet man, Krievija samaksās,” viņš sacīja “RT” žurnālistam.

Vainojot Krieviju par “ebreju genocīda atbalstīšanu Izraēlā”, viņš piebilda: “Krievija atbalsta Izraēlas ienaidniekus. Krievija atbalsta cilvēkus, kuri izvērš pret mums genocīdu, un Krievija samaksās. Mēs uzvarēsim šo karu un neaizmirsīsim, ko jūs esat izdarījuši, mēs nāksim un parūpēsimies arī par to, lai Ukraina uzvar, mēs parūpēsimies, lai jūs samaksātu par to, ko esat izdarījuši.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Amirs Veitmans tiešraidē atkārtoti norāda: “Atcerieties, ko es šobrīd saku. Mani cilvēki tiek iznīcināti, un jūs par to samaksāsiet. Vai ir skaidrs, ko es saku?”

Kara šausmas Gazā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.