×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
9. augusts, 2016
Drukāt

Stilīga cope. 4 slavenību paraugi

1. Veido to slāņos

1no4
1-23

Ikvienai nākas piedzīvot slinkās vai slikto matu dienas, kad vai nu nav laika vai pārņēmis milzīgs slinkums mazgāt vai veidot matus, un vienkāršāk ir tos vienkārši salikt astē vai copē. Tā, lūk, ir sagadījies, ka pēdējā laikā tieši šī frizūra nākusi atkal modē un ne tikai slinkajās dienās, bet daža slavenība ar tādu pat dodas uz pasākumiem.

Piedāvājam tev četrus veidus, kurus izmanto dažādas slavenības, lai “uzfrišinātu” un padarītu šo frizūru stilīgāku un nedaudz solīdāku.

Veidojot šāda veida copi, no sākuma mati ir jāsadala divās daļās, lai varētu izveidot slāņus. Matus dali pa auss līniju – viena daļa ir no pieres līdz galvas vidum jeb iedomu līnijai, kas veidojas savienojot ausis, un otra attiecīgi no šīs līnijas līdz kaklam. No apakšējās daļas sāc veidot augstu asti, bet, pēdējo reizi velkot matus gumijai, neizvelc tos līdz galam. Tad ķeries klāt augšējai matu daļai, to saritinot kā ierasts, veidojot šāda veida matu copi, un apvirpini to ap apakšējās daļas savāktajiem matiem. Nostiprini ar matu sprādzēm. Ja vēlies, atstāj kādas matu šķipsnas priekšā un sānos.
Šādi tu piedosi copei apjomu un vairākus slāņus!

  1. Veido to slāņos
  2. Pieliekamā čolka
  3. Bize pārvēršas copē
  4. Šķipsnas, šķipsnas, šķipsnas…

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+