×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
25. decembris, 2013
Drukāt

Aizkustinošs Ziemassvētku stāsts: sieviete pēc nāves iepriecina vīra jauno draudzeni (1)

Foto - Star 102,5Foto - Star 102,5

Kāda amerikāniete pasniegusi savai ģimenei, tostarp vīra jaunajai partnerei, aizkustinošu Ziemassvētku dāvanu divus gadus pēc nāves, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

Brenda Šmita nomira 46 gadu vecumā 2011. gadā no olnīcu vēža. Mēnesi pirms nāves viņa uzrakstīja vēstuli Aiovas štata pilsētas Demoinas radiostacijai un palūdza kādu draudzeni nosūtīt to tikai tad, kad viņas vīrs Deivids būs atradis jaunu mīlestību.

Radiostacija “Star 102,5” pagājušajā nedēļā uzaicināja viesos Deividu, kurš nesen saderinājies, lai pasniegtu viņam mirušās sievas vēstījumu.

“Kad saņemsi šo vēstuli, es cīņu ar olnīcu vēzi jau būšu zaudējusi,” Brenda rakstīja. “Esmu palūgusi labai draudzenei, ka tad, kad mans mīļotais vīrs Deivids būs sācis jaunu dzīvi un atradis jaunu dzīvesbiedri, vēstuli viņam jānodod radiostacijā.”

Brenda pauž vīram savu mīlestību un novēl laimi jaunajā ģimenē, tāpat arī velta sirsnīgus vārdus viņa izredzētajai.

Radiostacijai ir tradīcija katru gadu apbalvot labākās Ziemassvētku veltījumu vēstules autoru, piešķirot dažādus labumus, tostarp atpūtu kūrortā vai SPA centrā. Pēc Brendas vārdiem, viņa no sirds novēl balvu saņemt sava vīra jaunajai partnerei, kā arī apdāvināt ārstus, kas viņai palīdzējuši slimības laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Aizkustinoši!

Draugiem Facebook Twitter Google+