Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Aiztur narkotirgoņus no Lietuvas

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuvas tiesībsargāšanas iestāžu darbiniekiem izdevies atklāt ar starptautisko organizēto noziedzību saistītu grupējumu, kura locekļi tiek turēti aizdomās par vērienīgu narkotisko un psihotropo vielu kontrabandu uz Skandināviju un citām Eiropas valstīm.

Izmeklētāji, kas nodarbojas ar hašiša un amfetamīna kontrabandas lietām, jau aprīlī Kauņā aizturēja sešas personas, bet 1. jūlijā Īrijā sadarbībā ar šīs valsts kolēģiem aizturēti vēl četri cilvēki. Vairākums aizturēto ir vairākkārt tiesāti gan Lietuvā, gan ārvalstīs par smagiem noziegumiem, tostarp slepkavību, laupīšanu, izspiešanu un liela daudzuma narkotisko vielu glabāšanu. Operācijā Īrijā aizturēti divi Kauņas un divi Jonavas iedzīvotāji, kas cieši saistīti ar aprīlī aizturētajām personām. Saskaņā ar Īrijas likumiem par minēto noziedzīgo darbību četriem lietuviešiem draud brīvības atņemšana uz laiku no 10 līdz 25 gadiem.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+