Mobilā versija
+1.5°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Aiztur narkotirgoņus no Lietuvas

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuvas tiesībsargāšanas iestāžu darbiniekiem izdevies atklāt ar starptautisko organizēto noziedzību saistītu grupējumu, kura locekļi tiek turēti aizdomās par vērienīgu narkotisko un psihotropo vielu kontrabandu uz Skandināviju un citām Eiropas valstīm.

Izmeklētāji, kas nodarbojas ar hašiša un amfetamīna kontrabandas lietām, jau aprīlī Kauņā aizturēja sešas personas, bet 1. jūlijā Īrijā sadarbībā ar šīs valsts kolēģiem aizturēti vēl četri cilvēki. Vairākums aizturēto ir vairākkārt tiesāti gan Lietuvā, gan ārvalstīs par smagiem noziegumiem, tostarp slepkavību, laupīšanu, izspiešanu un liela daudzuma narkotisko vielu glabāšanu. Operācijā Īrijā aizturēti divi Kauņas un divi Jonavas iedzīvotāji, kas cieši saistīti ar aprīlī aizturētajām personām. Saskaņā ar Īrijas likumiem par minēto noziedzīgo darbību četriem lietuviešiem draud brīvības atņemšana uz laiku no 10 līdz 25 gadiem.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+