Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Aiztur narkotirgoņus no Lietuvas

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuvas tiesībsargāšanas iestāžu darbiniekiem izdevies atklāt ar starptautisko organizēto noziedzību saistītu grupējumu, kura locekļi tiek turēti aizdomās par vērienīgu narkotisko un psihotropo vielu kontrabandu uz Skandināviju un citām Eiropas valstīm.

Izmeklētāji, kas nodarbojas ar hašiša un amfetamīna kontrabandas lietām, jau aprīlī Kauņā aizturēja sešas personas, bet 1. jūlijā Īrijā sadarbībā ar šīs valsts kolēģiem aizturēti vēl četri cilvēki. Vairākums aizturēto ir vairākkārt tiesāti gan Lietuvā, gan ārvalstīs par smagiem noziegumiem, tostarp slepkavību, laupīšanu, izspiešanu un liela daudzuma narkotisko vielu glabāšanu. Operācijā Īrijā aizturēti divi Kauņas un divi Jonavas iedzīvotāji, kas cieši saistīti ar aprīlī aizturētajām personām. Saskaņā ar Īrijas likumiem par minēto noziedzīgo darbību četriem lietuviešiem draud brīvības atņemšana uz laiku no 10 līdz 25 gadiem.

Pievienot komentāru

Čehijas rūpnīcā nogranduši vairāki sprādzieniSprādzienos mašīnbūves rūpnīcā Čehijā ceturtdien ievainoti 19 cilvēki, no kuriem trīs ir kritiskā stāvoklī, paziņojušas amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+