Dabā

Aizvadīta sestā salnas nakts; otrdien sildīs spoža saule 0

Foto – Shutterstock

Naktī uz otrdienu – sesto nakti pēc kārtas – gaisa temperatūra vietām Latvijā noslīdēja nedaudz zem nulles, neliels sals reģistrēts galvenokārt piekrastē, liecina meteoroloģiskā informācija.

Valstī kopumā gaiss atdzisa līdz -1..+6 grādiem. Līdz -1 grādam termometra stabiņš pazeminājās gan Ainažos un Mērsragā, gan vietām Garkalnes un Vangažu apkaimē. Pāvilostā, Liepājas lidostā un Ventspils lidostā, kā arī vietām citviet valstī saullēktā bija nulle grādu.

Latvijas debesis klāj plāni mākoņi, nokrišņu nav, arī vēja tikpat kā nav.

Rīgā neliels mākoņu daudzums, bezvējš, gaisa temperatūra saullēktā +1..+4 grādi.

Otrdien gaisa temperatūra Latvijā, izņemot pretvēja piekrasti, paaugstināsies līdz +19..+23 grādiem, un tā būs pēdējā tik siltā diena tuvākās nedēļas laikā, liecina “Global Forecast System” prognoze.

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, dienvidrietumu vējš, Kurzemē un Vidzemē ar brāzmām līdz 12 metriem sekundē. Līdz ar to Kurzemes rietumu piekrastē un Ziemeļvidzemes piekrastē diena nebūs siltāka par +11..+17 grādiem.

Gaidāms saulains un ļoti sauss laiks.

Saistītie raksti

Rīgā, pūšot vieglam vējam un sildot saulei, gaisa temperatūra pakāpsies līdz +21..+22 grādiem.
Laikapstākļus neietekmē ne cikloni, ne anticikloni, atmosfēras spiediens lēnām pazeminās.

Saglabājas ļoti augsta ugunsbīstamība. Aizliegts dedzināt kūlu un atkritumus, mežos un purvos aizliegts kurināt ugunskurus, nedrīkst nomest izsmēķus un citus gruzdošus priekšmetus.

LA.lv